Districtsnieuws

U bevindt zich hier:

In deze map

24 januari: gb Experimenteel gouverneursbezoek
‘’Als de gouverneur komt laat bij onze club circa 40% van de leden het meestal afweten…”. Dat was een opmerking in de sfeervolle wandelgang van het Volendamse Restaurant Spaander. En dat verbaasde mi
23 november: gse Konnichiwa, Marin des!
Alles went zo snel. Na drie dagen in Japan betrapte ik mezelf erop, dat ik verrast was als de autodeur níet elektrisch open ging. Of als de toiletbril bij binnenkomst níet automatisch omhoog bewoog (als een warm welkom).
14 november: vertrouwen RC Hoorn & Crowdfunding
Geen toegang tot schoon water, 30% in stedelijk gebied, 52% op platteland, soms meer dan 2 uur lopen met 20 liter!, slechte gezondheid, hoge kindersterfte, lage arbeidsproductiviteit.
9 oktober: twitter Volg hier al het getwitter van District 1580
Op eenvoudige wijze is het getwitter van District 1580 te volgen, maar kunt u ook zelf twitteren.
15 juni: browsers Browsers
Als u op internet surft gebruikt u een browser, zoals Internet Explorer, Firefox of Safari. Van deze programma’s verschijnen regelmatig nieuwe versies.

Maak altijd gebruik van de nieuwste versie.

Krijgt u een melding dat u uw browser kunt updaten?
Doe dat dan meteen, ook als de update maar klein lijkt.
20 april: sb Sprekersbank D1580-RI
In veel Rotaryclubs worden regelmatig zeer goede inleidingen gehouden en daar houdt het dan ook meestal op.
resources Informatiebronnen
De website van Rotary International geeft een goed overzicht van de beschikbare informatiebronnen . . . .

Image Navigation

Wevolve