Navigatie overslaan en naar de inhoud
Het toekomstig succes van Rotary hangt af van de vraag hoe aantrekkelijk onze clubs voor leden zijn en blijven. Een positieve beleving van het lidmaatschap is voorwaarde voor een gezonde Rotary-organisatie.
Kernvraag voor deze themabijeenkomst is: ‘Hoe houden we onze club aantrekkelijk voor onze leden? Waardoor is het verloop van leden groot? Wat kunnen we eraan doen?’ Actuele vragen, ook voor clubs, die denken dat het voor hen (nog) niet van toepassing is.
Tijdens deze themabijeenkomst gaan we met elkaar ervaringen delen en bespreken hoe we een zogenaamde retentiestrategie kunnen ontwikkelen. Ook zal, naar voorbeeld van andere districten, een ‘leden tevredenheidonderzoek’ worden toegelicht dat voor elke club een hulpmiddel is voor het ontwikkelen van zo’n strategie.
Na afloop van de bijeenkomst kunnen belangstellende clubs zich aanmelden voor een ‘leden tevredenheidonderzoek’. De Commissie Ledenbeleid binnen ons district zal desgewenst bij de uitvoering graag ondersteuning geven.
Deze themabijeenkomst is voor alle clubbestuurders die serieus invulling willen geven aan een goed en effectief ‘ledenbeleid’. In het bijzonder worden daarom de Commissies Ledenbeleid binnen de clubs uitgenodigd aan deze bijeenkomst deel te nemen. Het programma van de bijeenkomst is aangehecht.
Graag nodig ik iedere club in ons district uit met een grote clubdelegatie deze belangrijke bijeenkomst bij te wonen. Een succesvol ledenbeleid staat aan de basis van een succesvolle club!
Opgave voor uiterlijk 5 juni a.s. per e-mail (eduard@kruseman.nl).
Tot 12 juni in Hoorn,
Eduard Nieuwenhuijzen Kruseman (DGE)