20 november: bridgedrive “Bridge in de Kas”

U bevindt zich hier:

Rotaryclub De Rottemeren organiseert op 20 november 2010 voor de elfde maal de unieke bridgedrive BRIDGE IN DE KAS in de moderne kas van Bunnik Plants 4 aan de Hyacintenweg 35 in Bleiswijk. U speelt dit jaar voor Hospice Lansingerland. De opbrengst van de bridgedrive van 2009 is ten goede gekomen aan de actie van Rotary International ‘Polio de Wereld uit’.
Onze organisatie is vanzelfsprekend ook deze keer alert op het gewenste comfort en biedt u een uitgebreide catering. Er is een ruime aparte rookgelegenheid.

Inschrijven voor Bridge in de Kas 2010 is volop aan de gang!

Wees er op tijd bij, want vol is vol; ook vorig jaar hebben wij weer vele trouwe liefhebbers teleur moeten stellen. Vooraf aanmelden is noodzakelijk en gaat heel eenvoudig.
Klik hier voor het aanmeldformulier en uitgebreide informatie.


Stand van zaken per 17 november 2010

Mooie prijzen

Onder leiding van Evert Angad-Gaur is dit jaar een groot aantal prijzen te winnen. Tien geldbedragen, oplopend tot 75 euro voor de eerste prijs en vele prijzen in natura. Tijdens de dag vindt een loterij plaats met aantrekkelijke prijzen, beschikbaar gesteld door onder andere Drukwerk & Meer… uit Waddinxveen. De hoofdprijs van de loterij is een reischeque van € 500,- mogelijk gemaakt door Toerkoop Estee.

Inschrijving geopend

Bridge in de Kas opent haar deuren op zaterdag 20 november om 8:30 uur en vindt plaats in twee zittingen van 7x3 spellen. Wees op tijd: de eerste zitting start om 9:30 uur precies. Het is een parenwedstrijd, topintegraal, met reeds gedupliceerde spellen en bridgemates. Zoals gebruikelijk worden de spelers in de watten gelegd! Een lunch wordt voor u verzorgd, de kas van Bunnik Plants kan worden bezocht en is de hele dag door een natje en een droogje verkrijgbaar. Er is zelfs een rokersruimte beschikbaar. De prijsuitreiking vindt plaats om 17:15 uur.

Opbrengst voor Hospice Lansingerland

Hoofdsponsor "Bridge in de Kas" - RabobankZoals elk jaar is een aansprekend hoofddoel voor het geld dat met de bridgedrive wordt ingezameld gekozen. Dit jaar is het hoofddoel het nog op te zetten Hospice Lansingerland. Zo’n hospice kost veel geld en is voor een flink deel afhankelijk van bijdragen uit de omgeving. De doelstellingen van het hospice sluiten aan bij die van Rotary, waarbij zorg voor de mensen uit de omgeving een belangrijk punt is. We hopen dan ook op een succesvolle bridgedrive.

Ook worden donaties gedaan aan andere doelen. Zo wordt ook dit jaar bij het organiseren van de drive weer gerekend op de hulp van Scouts van Scouting Bleiswijk en Scouting Olave St. Clair die een donatie aan hun club mogen ontvangen.

Bridge in de Kas wordt mede mogelijk gemaakt door diverse organisaties waaronder Hoofdsponsor Rabobank, Bunnik Plants, Toerkoop Estee en Drukwerk & Meer.

Ø

Klik hier voor het inschrijfformulier, routeinformatie, prijzen en het programma van
Bridge in de Kas

Voor nadere informatie kunt u bellen met Hans Bucher (010) 521 70 30.

Image Navigation

Wevolve