Gates Challenge: Nederlandse Rotarypostzegel voor ENDPOLIONOW

U bevindt zich hier:

De Rotary on Stamps Club (een fellowship van RotaryInternational)

heeft een postzegel ontworpen ter ondersteuning van de polioactie

van Rotary International: de uitdaging om de grant van de Bill & Melinda Gates Foundation te verdubbelen.

Deze zegel wordt geleverd in velletjes van 10 zegels en kan normaal voor frankering worden gebruikt. De velletjes worden verkocht met een opslag van 50 %, dus voor € 6,60 per velletje.

De netto opbrengst (€ 2,20 per velletje) is volledig bestemd voor de polioactie. De opbrengst zal, bij afdracht aan de Rotary Foundation, zoveel als mogelijk per club (alleen bij een collectieve bestelling) en/of district worden gespecificeerd. Door een aantal velletjes te kopen hebben alle Rotarians in Nederland nu de kans om hun post (privé en zakelijk) met een Rotaryzegel te frankeren en hierdoor niet allen het polioproject te ondersteunen, maar ook een bijdrage te leveren aan de naamsbekendheid van Rotary.

Dit project wordt ondersteund door het Gouverneursberaad en het Nationale Polio Comité Rotary Nederland (NCP RN). Er zijn (ook aan zakelijke gebruikers) al meer dan 500 velletjes verkocht. Wie volgt?

Velletjes van 10 zegels kunnen schriftelijk (bij voorkeur per E-mail), onder opgave van naam, adres en Rotary Club worden besteld bij:

Rotary on Stamps Club, t.a.v. Ton van Vliet, Buizerdstraat 60, 2665 TG Bleiswijk, e-mail: mail

Tel.: 010-5212941 / mobiel : 06- 53 470 029.

Na ontvangst van uw bestelling krijgt u bericht over het totaalbedrag (inclusief eventuele verzendkosten) en de wijze van betalen. De bestelling wordt verzonden na ontvangst van de betaling.

Voor nadere informatie en grotere (zakelijke) bestellingen kunt u ook bellen.

Ton van Vliet,

Voorzitter International Fellowship Rotary on Stamps

Image Navigation

Wevolve