Gouverneursbezoek 2017-2018

maandag 3 juli 17

18.00

Venlo-Maas en Peel

dinsdag 4 juli 17

17.30

Boxtel-Oirschot-Haaren

woensdag 5 juli 17

18.00

Weert Land van Horne

Datum wordt nog bepaald

18.00

Heerlen

maandag 10 juli 17

12.00

Oss

dinsdag 11 juli 17

17.30

Eindhoven-Veldhoven

woensdag 12 juli 17

18.00

Gemert-Beek en Donk-Lieshout

donderdag 13 juli 17

17.30

Zaltbommel

dinsdag 5 september 17

18.00

Hoensbroeck

woensdag 6 september 17

18.15

Vught

donderdag 7 september 17

18.00

Heusden

maandag 11 september 17

18.15

Deurne-Asten-Someren

dinsdag 12 september 17

18.00

Schaijk- Land van Ravenstein

woensdag 13 september 17

18.00

Oss-Maasland

donderdag 14 september 17

18.15

Geleen

vrijdag 15 september 17

12.30

Nijmegen

vrijdag 15 september 17

17.00

Wamel-Maas en Waal

maandag 18 september 17

17.30

Geldermalsen-Waalkant

woensdag 20 september 17

17.30

Nijmegen Stad en LandVught

donderdag 21 september 17

18.00

Eindhoven-Zuid

vrijdag 22 september 17

12.00

Best Oirschot

maandag 25 september 17

18.00

Nuenen

dinsdag 26 september 17

18.00

Tiel

woensdag 27 september 17

18.30

Eindhoven-international

donderdag 28 september 17

18.00

Bladel Reusel-De Mierden

vrijdag 29 september 17

12.15

Helmond

dinsdag 3 oktober 17

18.00

Reuver-Meerlebroek

woensdag 4 oktober 17

18.30

Elsloo-Maaskant

donderdag 5 oktober 17

18.00

Veghel

maandag 9 oktober 17

18.00

Sittard

dinsdag 10 oktober 17

17.45

Eindhoven-Kempenland

woensdag 11 oktober 17

18.30

Kerkrade-Herzogenrath-Eurode

woensdag 18 oktober 17

18.00

Kerkrade

dinsdag 24 oktober 17

18.00

Eindhoven-Soeterbeek

woensdag 25 oktober 17

18.00

Weert

donderdag 26 oktober 17

18.00

Cuijk-Maaskant

maandag 30 oktober 17

19.00

Maastricht-Geuldal

dinsdag 31 oktober 17

19.00

Son

woensdag 1 november 17

19.00

Helmond-regio

donderdag 2 november 17

18.30

Midden Betuwe-Valburg

woensdag 8 november 17

18.00

Maastricht-Oost

donderdag 9 november 17

18.00

Wijchen-Beuningen-Tweestromenland

maandag 13 november 17

18.15

Heerlen- Land van Rode

woensdag 15 november 17

12.15

Cuijk

woensdag 15 november 17

18.00

Tiel-Waalstreek

dinsdag 21 november 17

11.45

Geldermalsen

dinsdag 21 november 17

18.00

Venray

woensdag 22 november 17

18.30

Roermond

donderdag 23 november 17

20.00

Eindhoven-Eeckaerde

woensdag 29 november 17

17.30

Valkenswaard

maandag 4 december 17

18.15

Eindhoven

donderdag 7 december 17

12.00

Rijk van Nijmegen

donderdag 7 december 17

18.30

Culemborg

maandag 11 december 17

18.00

Lingenwaard-Bemmel

dinsdag 12 december 17

18.30

Eindhoven-Welschap

woensdag 13 december 17

18.00

Brunssum-Onderbanken

donderdag 14 december 17

12.00

‘s-Hertogenbosch-West

dinsdag 19 december 17

18.00

Eersel

maandag 15 januari 18

18.00

Helmond-Quartier van Peelland

dinsdag 16 januari 18

18.00

Maastricht

woensdag 17 januari 18

18.00

Venlo-Land van Gelre

maandag 22 januari 18

18.15

Sittard-Geleen Deux Villes

dinsdag 23 januari 18

18.30

Roermond, Maas en Roer

woensdag 24 januari 18

17.45

Leudal

maandag 29 januari 18

18.15

Gulpen-Vaals

maandag 5 februari 18

18.00

Uden

dinsdag 6 februari 18

18.00

‘s-Hertogenbosch-Oost

woensdag 7 februari 18

17.30

’s-Hertogenbosch

maandag 19 februari 18

18.00

Heeze

dinsdag 20 februari 18

18.00

Elst-Over-Betuwe

maandag 26 februari 18

18.00

Landgraaf

dinsdag 27 februari 18

17.45

Nijmegen-Zuid

maandag 5 maart 18

19.30

Horst aan de Maas

dinsdag 6 maart 18

17.30

Venlo