Agenda DG Wim Bénard

 

 

Datum bezoek

 

Bezoek bij club:

10

 

maandag 3 september 2018

 

Apeldoorn- Zuid

51

 

donderdag 6 september 2018

 

Oldebroek - Elburg

32

 

maandag 10 september 2018

 

Eerbeek - Zutphen

54

 

dinsdag 11 september 2018

 

Oosterbeek - Kabeljouw

53

 

dinsdag 11 september 2018

 

Oosterbeek

53

 

dinsdag 11 september 2018

 

Oosterbeek

56

 

donderdag 13 september 2018

 

Rheden - Rozendaal

17

 

vrijdag 14 september 2018

 

Bennekom

3

 

maandag 17 september 2018

 

Almelo

19

 

dinsdag 18 september 2018

 

Berkel

28

 

woensdag 19 september 2018

 

Duiven

9

 

donderdag 20 september 2018

 

Apeldoorn- Sprengen

68

 

maandag 24 september 2018

 

Zutphen

6

 

dinsdag 25 september 2018

 

Apeldoorn

52

 

woensdag 26 september 2018

 

Oldenzaal

11

 

woensdag 3 oktober 2018

 

Arnhem

44

 

donderdag 4 oktober 2018

 

Hattem-Heerde

55

 

dinsdag 9 oktober 2018

 

Ootmarsum

49

 

woensdag 10 oktober 2018

 

Neede

40

 

donderdag 11 oktober 2018

 

Gorssel - Zutphen

20

 

maandag 15 oktober 2018

 

Brummen - Engelenburg

62

 

dinsdag 16 oktober 2018

 

Vorden- Zutphen

31

 

donderdag 18 oktober 2018

 

Ede - Kernhem

48

 

maandag 29 oktober 2018

 

Hengelo (O)

46

 

maandag 29 oktober 2018

 

Hengelo - Driene

21

 

maandag 29 oktober 2018

 

Delden - Borne

57

 

dinsdag 30 oktober 2018

 

Rijssen Regge Regio

57

 

dinsdag 30 oktober 2018

 

Rijssen Regge Regio

16

 

dinsdag 30 oktober 2018

 

Bathmen - de Schipbeek

27

 

woensdag 31 oktober 2018

 

Doetinchem - oude IJssel

18

 

woensdag 31 oktober 2018

 

Bergh

43

 

maandag 5 november 2018

 

Harderwijk-Oude Groevenbeek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23

 

donderdag 8 november 2018

 

Deventer - IJssel

13

 

maandag 12 november 2018

 

Arnhem - Oost

60

 

dinsdag 13 november 2018

 

Twenterand

60

 

dinsdag 13 november 2018

 

Twenterand

1

 

woensdag 14 november 2018

 

Aalten - Wisch

63

 

donderdag 15 november 2018

 

Wageningen

64

 

donderdag 15 november 2018

 

Wageningen - Bergpoort

22

 

dinsdag 20 november 2018

 

Deventer

22

 

dinsdag 20 november 2018

 

Deventer

24

 

dinsdag 20 november 2018

 

Deventer - Noord

8

 

woensdag 21 november 2018

 

Apeldoorn - 't Loo

50

 

maandag 26 november 2018

 

Nunspeet

69

 

dinsdag 27 november 2018

 

Zutphen - Rio aan de Ijssel

65

 

woensdag 28 november 2018

 

Wierden

29

 

donderdag 29 november 2018

 

Ede

12

 

maandag 3 december 2018

 

Arnhem - IJssel

58

 

dinsdag 4 december 2018

 

Roozendaal - Veluwezoom

26

 

vrijdag 7 december 2018

 

Doetinchem

38

 

maandag 10 december 2018

 

Ermelo

42

 

maandag 10 december 2018

 

Harderwijk

59

 

dinsdag 11 december 2018

 

Twente - Zuid - AM (Hengelo)

47

 

woensdag 12 december 2018

 

Hengelo - Enschede Dubbelstad

2

 

maandag 17 december 2018

 

Achterhoek - Oost

4

 

donderdag 20 december 2018

 

Ambt - Almelo

41

 

donderdag 10 januari 2019

 

Haaksbergen

25

 

maandag 14 januari 2019

 

Doesburg

25

 

maandag 14 januari 2019

 

Doesburg

61

 

dinsdag 15 januari 2019

 

Voorst

30

 

maandag 21 januari 2019

 

Ede - Hoekelum

37

 

dinsdag 22 januari 2019

 

Epe

7

 

woensdag 23 januari 2019

 

Apeldoorn - Noord

67

 

donderdag 24 januari 2019

 

Zevenaar

39

 

dinsdag 29 januari 2019

 

Ermelo-Putten

45

 

maandag 4 februari 2019

 

Hellendoorn - Nijverdal

66

 

donderdag 7 februari 2019

 

Winterswijk

35

 

dinsdag 12 februari 2019

 

Enschede - Noord

15

 

dinsdag 19 februari 2019

 

Barchem

34

 

dinsdag 26 februari 2019

 

Enschede - Kwartier

33

 

donderdag 28 februari 2019

 

Enschede

36

 

donderdag 28 februari 2019

 

Enschede - Zuid