Clubbezoeken Staf 2018-2019 vs 5.5.

September 2018

Club

Deel

Bestuur

Club

Regio

Maandag 3 september

Rotterdam-Delfshaven

 

17:00

18:00

II

Woensdag 5 september

’s-Gravenhage-Noord

Lunch

11:15

12:15

I

Zaterdag 8 september

TRF-Communicatie Seminar

tbc

09:30

 

 

Zondag 9 september

Gouverneursborrel

tbc

12:30

 

 

Maandag 10 september

Leiden

Lunch

11:30

12:30

IV

Dinsdag 11 september

Barendrecht

 

18:00

19:00

III

Woensdag 12 september

Lisse-Bollenstreek

 

17:00

18:00

VII

Donderdag 13 september

Capelle a/d IJssel

 

17:00

18:00

II

Dinsdag 18 september

Rhoon-Barendrecht

 

18:00

19:00

III

Woensdag 19 september

Noordwijk-Duin en

Bollenstreek

 

17:15

18:15

VII

Donderdag 20 september

Brielle-Voorne-Putten en Europoort

 

17:00

18:00

III

Maandag 24 september

Spijkenisse

 

17:00

18:00

III

Dinsdag 25 september

Sassenheim

 

17:00

18:00

VII

Woensdag 26 september

Maassluis

 

16:30

17:30

VI

Donderdag 27 september

Hillegom-Lisse

Lunch

11:15

12:15

VII

Donderdag 27 september

Kleine staf 4G 20-22 F. Weber

 

 

 

 

Oktober 2018

Club

Deel

Bestuur

Club

Regio

Dinsdag 2 oktober

Rotterdam-Hillegersberg

 

19:00

20:00

II

Donderdag 4 oktober

Schiedam

Lunch

11:00

12:00

VI

Vrijdag 5 oktober

Delft

Lunch

11:30

12:30

VIII

Maandag 8 oktober

Rotterdam-Alexander

 

17:30

18:30

II

Dinsdag 9 oktober

Vlaardingen

 

17:15

18:15

VI

Woensdag 10 oktober

Rotterdam

Lunch

11:00

12:00

II

Woensdag 10 oktober

Rotterdam-Botlek

 

16:45

17:45

III

Donderdag 11 oktober

Katwijk-Noordwijk

 

17:00

18:00

VII

Maandag 15 oktober

Schiedam-De Veste

 

17:00

18:00

VI

Dinsdag 16 oktober

Rotterdam-Stad

 

16:45

17:45

II

Woensdag 17 oktober

Vlaardingen-80

 

17:00

18:00

VI

Donderdag 18 oktober

Rotterdam-Zuid

 

17:00

18:00

II

Maandag 29 oktober

Delft-Koningsveld

 

17:00

18:00

VIII

Dinsdag 30 oktober

Rotterdam Nieuwe Dag

Ontbijt

06:00

07:00

II

Dinsdag 30 oktober

Districtstaf groot 18:30-21:30

 

 

 

 

Woensdag 31 oktober

Noordwijk e.o.

 

17:15

18:15

VII

November 2018

Club

Deel

Bestuur

Club

Regio

Donderdag 1 november

Kleine staf 4G 20-22 F.Weber

 

 

 

 

Maandag 5 november

Wassenaar- Wetering

 

18:00

19:00

IV

Dinsdag 6 november

Delft-Vrijhof

Lunch

11:30

12:30

VIII

Woensdag 7 november

Zuidplas

 

17:30

18:30

II

Donderdag 8 november

RBC regio I + V 20-22 uur

Pulchri

 

 

 

Dinsdag 13 november

RBC regio IV + VII 20-22 uur

tbc

 

 

 

Woensdag 14 november

Oegstgeest e.o.

 

17:00

18:00

IV

Donderdag 15 november

RBC regio II + III 20-22 uur

R’dam

 

 

 

Dinsdag 20 november

Rijswijk

Lunch

11:15

12:15

VIII

Woensdag 21 november

Wassenaar

Lunch

11:00

12:00

IV

Woensdag 21 november

Leiderdorp

 

16:45

17:45

IV

Donderdag 22 november

RBC regio VI + VIII 20-22 uur

Delft

 

 

 

Dinsdag 27 november

’s-Gravenhage-Kijkduin

 

17:00

18:00

I

Woensdag 28 november

Rijswijk-West

Lunch

11:00

12:00

VIII

Woensdag 28 november

Delft-Vermeer

 

17:00

18:00

VIII

Donderdag 29 november

Districtstaf groot 18:30-21:30

 

 

 

 

Vrijdag 30 november

‘s-Gravenhage

Lunch

11:30

12:30

I

December 2018

Club

Deel

Bestuur

Club

Regio

Maandag 3 december

Den Haag- Des Indes

 

17:00

18:00

I

Dinsdag 4 december

Den Haag-Lange Voorhout

 

17:30

18:30

I

Woensdag 5 december

Hellevoetsluis

 

17:00

18:00

III

Donderdag 13 december

Roelofarendsveen-

Alkemade

 

17:30

18:30

VII

Januari 2019

Club

Deel

Bestuur

Club

Regio

Donderdag 24 januari

Kleine staf 4G 20-22 F.Weber

 

 

 

 

Maandag 28 januari

Scheveningen

 

16:30

1730

I

Dinsdag 29 januari

Voorschoten-Leidschendam

 

17:00

18:00

V

Woensdag 30 januari

Rijswijk-Ypenburg

 

17:00

18:00

VIII

Donderdag 31 januari

Voorburg

 

17:00

18:00

V

Februari 2019

Club

Deel

Bestuur

Club

Regio

Maandag 4 februari

Voorburg- Vliet

 

17:00

18:00

V

Dinsdag 5 februari

’s-Gravenhage –Oost

 

17:30

18:30

I

Donderdag 7 februari

Rotterdam-Mainport

 

17:00

18:00

III

Maandag 11 februari

Wassenaar-Ter Horst

 

17:00

18:00

IV

Dinsdag 12 februari

Rijswijk-3 Vliet

 

17:15

18:15

VIII

Woensdag 13 februari

’s-Gravenhage-Residentie

 

17:30

18:30

I

Donderdag 14 februari

‘s-Gravenhage-Zuid

 

17:30

18:30

I

Maandag 18 februari

Oegstgeest-Rhijngeest

 

17:00

18:00

IV

Dinsdag 19 februari

The Hague-Metropolitan

 

18:00

19:00

I

Woensdag 20 februari

Leiden AM

 

17:00

18:00

IV

Donderdag 21 februari

Voorhout

 

17:00

18:00

VII

Dinsdag 26 februari

Westvoorne-Voorne-Putten

 

17:30

18:30

III

Donderdag 28 februari

Districtstaf groot 18:30-21:30

 

 

 

 

Maart 2019

Club

Deel

Bestuur

Club

Regio

Maandag 4 maart

Wateringen

 

17:00

18:00

VI

Dinsdag 5 maart

Lansingerland

 

18:00

19:00

V

Woensdag 6 maart

Zoetermeer

Lunch

11:00

12:00

V

Woensdag 6 maart

Zoetermeer- de Geuzen

 

17:00

18:00

V

Donderdag 7 maart

Kleine staf 4G 20-22 Josje B.

 

 

 

 

Dinsdag 12 maart

Zoeterwoude e.o.

 

17:00

18:00

IV

Woensdag 13 maart

Rotterdam-Kralingen

 

17:00

18:00

II

Donderdag 14 maart

Het Westland

Lunch

11:00

12:00

VI

Donderdag 14 maart

Westland-Polanen

 

16:30

17:30

VI

Vrijdag/zat 15/16 maart

PETS Assembly Noordwijk

 

16:30

 

 

Maandag 18 maart

Pijnacker-Nootdorp

 

17:15

18:15

V

Dinsdag 19 maart

Rotterdam-Noord

 

17:00

18:00

II

Woensdag 20 maart

Zoetermeer-Zegwaart

 

17:00

18:00

V

Donderdag 21 maart

Leiden-Oost

Lunch

11:00

12:00

IV

April 2019

Club

Deel

Bestuur

Club

Regio

Donderdag 11 april

Districtstaf groot 18:30-21:30

 

 

 

 

Mei 2019

Club

Deel

Bestuur

Club

Regio

Donderdag 2 mei

Kleine staf 4G 20-22 Paul v Gr

 

 

 

 

Donderdag 16 mei

Districtstaf groot 18:30-21:30

 

 

 

 

Vrijdag 24 mei

Gouverneursdiner Discon

 

 

 

 

Zaterdag 25 mei

Discon Rotterdam