© 2023 Rotary in Nederland.
Alle rechten voorbehouden.

d1600-districtsbestuur.htm

D1600 Districtsbestuur

Naam

Lid van RC

Functie

Begindatum

Einddatum

 

Weber, F.J.

Leiderdorp

Secretaris

1-7-2018

1-7-2024

 

Hartog, W.H.

Vlaardingen

Penningmeester

1-2-2020

1-7-2023

 

Plasse, M., van de

Schiedam-de Veste

Gouverneur

1-7-2022

1-7-2023

 

Boog, W.M.

Zuidplas

Inkomend-gouverneur

1-7-2022

1-7-2023

 

Mooij, J., de

Rotterdam

Ink.-ink.-gouverneur

1-7-2022

1-7-2023

 

Palm, W.J.C.M.

Schiedam

Imm Past District Gouvernor

1-7-2022

1-7-2023

 

D1600 Assistent-gouverneurs (AG)

Naam

Lid van RC

Functie

Begindatum

Einddatum

 

Beijersbergen, M.W.

Sassenheim

Area / Assistent Governor

1-7-2022

1-7-2023

 

Breevaart, J. P., van de

Schiedam-de Veste

Area / Assistent Governor

1-7-2022

1-7-2023

 

Kanhai, L.J.S.D.

Delft-Vermeer

Area / Assistent Governor

1-7-2020

1-7-2023

 

Kevenaar, V.L.M.

Vlaardingen

Area / Assistent Governor

30-6-2017

1-7-2023

 

Stallinga, J.R.

Wassenaar-Wetering

Area / Assistent Governor

1-7-2022

1-7-2023

 

Verhoeven, G.T.

Rotterdam-Mainport

Area / Assistent Governor

1-7-2020

1-7-2023

 

Woudstra, J.

's-Gravenhage-Kijkduin

Area / Assistent Governor

1-7-2022

1-7-2023

 

D1600 Voorbereiding Verkiezing DG

Naam

Lid van RC

Functie

Begindatum

Einddatum

 

Boog, W.M.

Zuidplas

Commissielid

1-7-2021

1-7-2024

 

Plasse, M., van de

Schiedam-de Veste

Commissielid

1-7-2021

1-7-2024

 

D1600 DisCie Ledenbeleid

Naam

Lid van RC

Functie

Begindatum

Einddatum

 

Merweland, R.G., van

Leiden AM

Voorzitter

31-12-2017

1-7-2023

 

Alphen, E.M.M., van

's-Gravenhage-Residentie

Commissielid

1-7-2020

1-7-2023

 

Kanhai, L.J.S.D.

Delft-Vermeer

Commissielid

1-7-2020

1-7-2023

 

Zoelen, J.M., van

Delft-Vermeer

Commissielid

1-7-2021

1-7-2024

 

D1600 DisCie Empowering Girls

Naam

Lid van RC

Functie

Begindatum

Einddatum

 

Bootsma, C.J.

Rotterdam Nieuwe Dag

Voorzitter

1-7-2022

1-7-2025

 

Gaalman-Ghoerbien, A.D.

Rotterdam Nieuwe Dag

Commissielid

1-7-2022

1-7-2025

 

Heerema-Richardson, G.E.R.

Den Haag-Nieuwspoort

Commissielid

1-7-2022

1-7-2025

 

Hollander, E, den

Rijswijk-Ypenburg

Commissielid

1-7-2022

1-7-2025

 

Pruijs, E.

Noordwijk, Duin- en Bollenstreek

Commissielid

1-7-2022

1-7-2025

 

D1600 DisCie Communicatie

Naam

Lid van RC

Functie

Begindatum

Einddatum

 

Wijmans, M.L.

Rijswijk-Ypenburg

Voorzitter

1-7-2022

1-7-2024

 

Kevenaar, V.L.M.

Vlaardingen

Commissielid

31-12-2017

1-7-2024

 

D1600 Districtsredactie Rotary Magazine DRM

Naam

Lid van RC

Functie

Begindatum

Einddatum

 

Ummels, N

Schiedam

Voorzitter

1-7-2021

1-7-2024

 

D1600 DisCie Diversity Equity Inclusion DEI

Naam

Lid van RC

Functie

Begindatum

Einddatum

 

Klinkenberg, J.

Oegstgeest e.o.

Voorzitter

1-1-2022

1-7-2023

 

D1600 Districtswebsite Contentmanager

Naam

Lid van RC

Functie

Begindatum

Einddatum

 

Brockhus, A. M. E.

Vlaardingen 80

Voorzitter

30-6-2017

1-7-2023

 

D1600 Districtswebsite Webmaster

Naam

Lid van RC

Functie

Begindatum

Einddatum

 

Vos, J.B.

Roelofarendsveen-Alkemade

Voorzitter

30-6-2018

1-7-2024

 

Brockhus, A. M. E.

Vlaardingen 80

Commissielid

1-7-2021

1-7-2023

 

D1600 DisCie Vocational Service

Naam

Lid van RC

Functie

Begindatum

Einddatum

 

Oldenboom, R.

Delft

Voorzitter

1-7-2019

1-7-2023

 

Kuijlman, C.

Vlaardingen 80

Commissielid

30-6-2017

1-7-2023

 

Vrij, N, de

Rotterdam-Alexander

Commissielid

1-7-2019

1-7-2023

 

D1600 DisCie Rotary Foundation

Naam

Lid van RC

Functie

Begindatum

Einddatum

 

Duijvestijn, C.L.M.

Pijnacker-Nootdorp

Commissielid

1-7-2020

1-7-2023

 

D1600 Grants Subcommittee Chair DGSC

Naam

Lid van RC

Functie

Begindatum

Einddatum

 

Kerkhof, I.E.B.M., van

Rijswijk-Ypenburg

Voorzitter

1-7-2021

1-7-2024

 

D1600 District Paul Harris Society DPHS

Naam

Lid van RC

Functie

Begindatum

Einddatum

 

Koelma, I.A.

Den Haag-Des Indes

Voorzitter

1-7-2021

1-7-2024

 

D1600 Delft Partnership Commissie IHE

Naam

Lid van RC

Functie

Begindatum

Einddatum

 

Goedendorp, W. J.

Vlaardingen 80

Voorzitter

30-6-2018

1-7-2023

 

Hendriksen, S. A. P. J.

's-Gravenhage Noord

Commissielid

1-7-2021

1-7-2024

 

Nash, C.L.

Voorburg-Vliet

Commissielid

1-7-2021

1-7-2024

 

D1600 RYLA Rotary Youth Leadership Award

Naam

Lid van RC

Functie

Begindatum

Einddatum

 

Zon, P.B.M., van der

Vlaardingen

Voorzitter

1-3-2020

1-7-2023

 

D1600 Afgevaardigden Council on Legislation (CoL)

Naam

Lid van RC

Functie

Begindatum

Einddatum

 

Bootsma, C.J.

Rotterdam Nieuwe Dag

Voorzitter

1-7-2020

1-7-2023

 

Vaart, S. P., van der

's-Gravenhage Oost

Commissielid

1-7-2020

1-7-2023

 

D1600 Oud-Gouverneurs

Naam

Lid van RC

Functie

Begindatum

Einddatum

 

Bootsma, C.J.

Rotterdam Nieuwe Dag

Commissielid

1-7-2020

1-7-2025

 

Goedendorp, W. J.

Vlaardingen 80

Commissielid

1-7-2017

1-7-2025

 

Grevenstein, P. V. U., van

Oegstgeest e.o.

Commissielid

1-7-2021

1-7-2025

 

Jagt, F. M., van der

Delft-Koningsveld

Commissielid

1-7-2003

1-7-2025

 

Jonkman, N.

Voorschoten-Leidschendam

Commissielid

1-7-2013

1-7-2025

 

Kalff, C. R. F.

Wassenaar

Commissielid

1-7-2001

1-7-2025

 

Kraak, M. L.

's-Gravenhage Noord

Commissielid

1-7-2015

1-7-2025

 

Meerburg, J. L.

Rijnwoude

Commissielid

1-7-2008

1-7-2025

 

Putten, W., van

Den Haag Pulchri

Commissielid

1-7-2012

1-7-2025

 

Vaart, S. P., van der

's-Gravenhage Oost

Commissielid

1-7-2019

1-7-2025

 

Verwey, H. F.

Leiden AM

Commissielid

1-7-2018

1-7-2025

 

Visser, J.J.F.

Voorschoten-Leidschendam

Commissielid

1-7-2006

1-7-2025

 

b