DISTRICTSSTAF 2019 - 2020

DISTRICTSBESTUUR

 

 

 

 

 

 

 

Gouverneur 2019-2020

(DG)

Josje Bootsma

Rotterdam Nieuwe Dag

dg2019-2020@rotary-d1600.nl

C:\Users\André\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\Paul van Grevenstein.jpg

Gouverneur 2020-2021

(DGE)

Paul van Grevenstein

Oegstgeest e.o.

pvangrevenstein@gmail.com

Naamloos

Gouverneur 2018-2019

(IPDG)

Sjerp van der Vaart

’s-Gravenhage-Oost

dg2018-2019@rotary-d1600.nl

Gouverneur 2021-2022

(DGN)

Willie Palm

Schiedam

dg2021-2022@rotary-d1600.nl  

Secretaris

Frank Weber

Leiderdorp

ds@rotary-d1600.nl

Penningmeester

 

 

ASSISTENT-GOUVERNEURS

 

 

 

John W

Assistent-gouverneur regio I, Residentie

John Woudstra

’s-Gravenhage -Kijkduin

adg1@rotary-d1600.nl

Assistent-gouverneur regio II, Rotterdam rechter Maasoever

Brenda Poels

Rotterdam Stad

adg2@rotary-d1600.nl

Assistent-gouverneur regio III, Rotterdam linker Maasoever

Bas Barendregt

Barendrecht

adg3@rotary-d1600.nl

Assistent-gouverneur regio IV, Leiden-Wassenaar

Jan Stallinga

Wassenaar-Wetering

adg4@rotary-d1600.nl

Assistent-gouverneur regio V, Vliet- en Ommelanden

Johan van de Breevaart

Schiedam de Veste

adg5@rotary-d1600.nl

Vincent K

Assistent-gouverneur regio VI, Westland-Delfland

Vincent Kevenaar

Vlaardingen

adg6@rotary-d1600.nl

Marco

Assistent-gouverneur regio VII, Rijn- en Bollenstreek

Marco Beijersbergen

Sassenheim

adg7@rotary-d1600.nl

Assistent-gouverneur regio VIII, Delft-Rijswijk

Hans Couvée

Delft

adg8@rotary-d1600.nl

VOORBEREIDING VERKIEZING DG

 

 

 

Naamloos

Vaart, S. P., van der

's-Gravenhage Oost

 

Josje

Bootsma, C.J.

Rotterdam-Nieuwe dag

 

C:\Users\André\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\Paul van Grevenstein.jpg

Grevenstein, P. V. U., van

Oegstgeest e.o.

 

DISTRICTSCOMMISSIE LEDENBELEID

 

 

 

Jane Kanhai

Delft-Vermeer

jane.kanhai@gmail.com

Gaasbeek, D.M.

Barendrecht

 

Lijster - van Kampen, G.P.A., de

Voorhout

 

 

Merweland, R.G., van

Leiden AM

 

Sleeboom, H. P.

’s-Gravenhage -Kijkduin

 

ALUMNI COMMISSIE

 

 

 

Pia Kraak DGN D1600

Kraak, M. L.

's-Gravenhage Noord

pia.kraak@quicknet.nl

Gaasbeek, D.M.

Barendrecht

 

Kanhai, L.J.S.D.

Delft-Vermeer

 

COMMUNICATIE COMMISSIE

 

 

 

Vincent K

Kevenaar, V.L.M.

Vlaardingen

info@ctcadvies.nl

Marco

Beijersbergen, M.W.

Sassenheim

 

 

Gastel-Vrijdag, J.H., van

Scheveningen

 

Klinkenberg, J.

Oegstgeest e.o.

 

John Smits 2

Smits, J.

Schiedam

 

WEBCONTENT DISTRICTSWEBSITE

 

 

 

C:\Users\André\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\André2.jpg

Brockhus, A. M. E.

Vlaardingen 80

amebrockhus@gmail.com

WEBMASTER

 

 

 

Vos, J.B.

Roelofarendsveen-Alkemade

 

COMMISSARIS INTERNATIONAL SERVICE

 

 

 

Boersen, L.A.S.

Voorschoten-Leidschendam

 

VOCATIONAL SERVICE

 

 

 

John Smits 2

John Smits

Schiedam

dcvocational@rotary-d1600.nl

Bosma, E.M.

Rotterdam-Stad

 

Evelo, E.J.

Zoetermeer-Zegwaart

 

Kuijlman, C.

Vlaardingen 80

 

Oldenboom, R.

Delft

 

 

Vrij, N, de

Rotterdam-Alexander

 

DISTRICTSCOMMISSIE ROTARY FOUNDATION

 

 

 

Jansen, W.L.

Hillegom-Lisse

 

Wim nieuw

Goedendorp, W. J.

Vlaardingen 80

 

Kaya, F.

's-Gravenhage-Kijkduin

 

 

Kerkhof, I.E.B.M., van

Rijswijk-Ypenburg

 

Kloosterman, H.J.

Voorburg-Vliet

 

Smit, Johan

Schiedam

 

Stellingwerff Beintema, S.

Voorhout

siebe@stellingwerff.nl

Zuiderwijk, C. P. J.

Pijnacker-Nootdorp

 

ROTARY SCHOLARSHIPS VTT

 

 

 

Smit, Johan

Schiedam

 

IHE DELFT PARTNERSHIP COMMISSIE

 

 

 

Wim nieuw

Goedendorp, W. J.

Vlaardingen 80

 

 

Alaerts, G

Rijswijk (Z.H.)

 

Augustinus, T.

Delft-Koningsveld

 

Josje

Bootsma, C.J.

Rotterdam-Nieuwe dag

 

Jansen, W.L.

Hillegom-Lisse

 

foto jonkman 001

Jonkman, N.

Voorschoten-Leidschendam

 

Kloosterman, H.J.

Voorburg-Vliet

 

RLI ROTARY LEADERSHIP INSTITUTE

 

 

 

Verwey, H. F.

Leiden AM

 

Gaasbeek, D.M.

Barendrecht

 

Wim nieuw

Goedendorp, W. J.

Vlaardingen 80

 

REGIO JEUGD COMMISSARIS RJC

 

 

 

Ami, M.J.W., l'

Wassenaar-Wetering

 

Duijnen, R., van

Schiedam-de Veste

 

RYLA ROTARY YOUTH LEADERSHIP AWARD

 

 

 

foto jonkman 001

Jonkman, N.

Voorschoten-Leidschendam

niekjonkman@gmail.com

AFGEVAARDIGDEN COUNCIL ON LEGISLATION (COL)

 

 

 

gouverneur 2011-2012 0041

Putten, W., van

's-Gravenhage Zuid

 

Brug, M.A.W., van der

Wassenaar-Ter Horst

 

KASCOMMISSIE

 

 

 

Wijmans, M.L.

Rijswijk-Ypenburg

wijmans@gmail.com

Winter, A., de

Wassenaar-Ter Horst

kaawin@ziggo.nl

OUD-GOUVERNEURS

 

 

 

Wim nieuw

Goedendorp, W. J.

Vlaardingen 80

 

Brug, M.A.W., van der

Wassenaar-Ter Horst

 

Jagt, F. M., van der

Delft-Koningsveld

 

Kalff, C. R. F.

Wassenaar

 

Pia Kraak DGN D1600

Kraak, M. L.

's-Gravenhage Noord

pia.kraak@quicknet.nl

Meerburg, J. L.

Rijnwoude

 

gouverneur 2011-2012 0041

Putten, W., van

's-Gravenhage Zuid

woutervanputten@planet.nl

Verwey, H. F.

Leiden AM

 

Visser, J.J.F.

Voorschoten-Leidschendam

 

Vliet, A., van

Lansingerland

 

Wesel, G. R. J., van

Leiden de Burcht