REGIONALE INDELING

I ZEELAND EN GOEREE-OVERFLAKKEE

Assistent-gouverneur: C.A. (Corine) den Baars-Alberts (RC Walcheren)

E-mail: ag.regio1@rotary-d1610.nl

Clubs: Goeree-Overflakkee, Goes, Goes-De Bevelanden, Goes-Reimerswaal, Hulst, Middelburg, Oostburg, Schouwen-Duiveland, Terneuzen, Vlissingen, Walcheren, Westdorpe-Zelzate / Euregio, Zierikzee

Clubnieuws naar: clubnieuws.regio1@rotary-d1610.nl

II DRECHTSTEDEN / HOEKSCHE WAARD

Assistent-gouverneur: W. (Willemien) Stroo-de Kroo (RC Zwijndrecht e.o.)

E-mail: ag.regio2@rotary-d1610.nl

Clubs: Dordrecht, Dordrecht-Johan de Witt-Ter Merwe, Dordrecht-Thuredrecht, Hoeksche Waard, Hoeksche Waard- Binnenmaas, Ridderkerk, Ridderkerk-de Waal, Zwijndrecht e.o., Zwijndrecht-Waal en Devel

Clubnieuws naar: clubnieuws.regio2@rotary-d1610.nl

III WEST-BRABANT

Assistent-gouverneur: Mr. M.W.L. (Mary-Lou) Simons-Vinckx (RC Steenbergen)

E-mail: ag.regio3@rotary-d1610.nl

Clubs: Bergen op Zoom, Bergen op Zoom-de Brabantse Wal, Bergen op Zoom-Noord, Breda, Breda-Mark en Aa, Breda-West, Breda-Zuid, Etten-Leur, Halderberge-Seppe, Prinsenbeek e.o., Roosendaal, Roosendaal-Donkenland, Rucphen-Zundert-Halderberge, Steenbergen, Zevenbergen e.o.

Clubnieuws naar: clubnieuws.regio3@rotary-d1610.nl

IV MIDDEN-BRABANT

Assistent-gouverneur: E.M.A.M. (Eus) de Haas (RC Gilze-Rijen en Dongevallei)

E-mail: ag.regio4@rotary-d1610.nl

Clubs: Geertruidenberg, Gilze-Rijen en Dongevallei, Loon op Zand, Oisterwijk, Oisterwijk-de Kampina, Oosterhout (N.-Br.), Oosterhout-de Warande, Oosterhout-Regio, Tilburg, Tilburg-Leijdal, Tilburg-Oost, Tilburg-Triborch, Waalwijk e.o.

Clubnieuws naar: clubnieuws.regio4@rotary-d1610.nl

V ALBLASSERWAARD, VIJFHEERENLANDEN, LAND VAN HEUSDEN EN ALTENA

Assistent-gouverneur: DH. (Hans) van Vianen (RC Woudrichem)

E-mail: ag.regio5@rotary-d1610.nl

Clubs: Alblasserwaard, Gorinchem, Gorinchem-Merwede, Kinderdijk, Leerdam, Spijk-Lek en Linge, Papendrecht, Sliedrecht e.o., Woudrichem

Clubnieuws naar: clubnieuws.regio5@rotary-d1610.nl