© 2022 Rotary in Nederland.
Alle rechten voorbehouden.

Rotary Elsloo-Maaskant Commissies 2022-2023

Rotary Elsloo-Maaskant Commissies 2022-2023 19-6-2022

Voorzitter

Frank Bessems

Inkomend voorzitter

Inge van Hilten

Oud-voorzitter

Lex Gulikers

Secretaris

Tom Bonnemayers

Akersteenweg 238, 6227 AE Maastricht

Tel. 043-3671454

bonnemayers@gmail.com

Penningmeester

Kitty de Jonge-Wiersma

AV. 1. Clubservice

Inge van Hilten (vz)

Attendance/wijnverloting/Sergeant at arms

John Jasper

Kitty de Jonge-Wiersma

Programma

Marcel Hissel

Ron Randasche (Webpage en autom. attendance)

Fellowship/Lief en Leed

Jan Schreuder (vertrouwenspersoon)

Els van Sloun

Pauline Aalten

Kascontrolecommissie

Marianne Ramakers-van Kuijk (vz)

Leon Dautzenberg

Feestcommissie

Ivo Goergen (vz)

Leon Dautzenberg

Nathalie Van Schovend-Vanderwerken

Els van Sloun

Marina Durasova

Catering Commissie

Mieke Winten (vz)

Marian Ramakers-van Kuijk

Loes Klaasse-van Remortel

Inge van Hilten

Ledenbeleid

Els van Sloun (vz)

Ron Randasche

Leon Dautzenberg

Lex Gulikers

AV. 2. Vocational Service

Helga Vandemoortele-Neven (vz)

Jacques Scheres

Guido Kerkhoffs

PR & communicatie

Leon Hermse (vz)

Jacqueline Winter

Ton Klein Tuente

Maria Bemelmans

Weekbericht (notulen)

Jacques Paulissen

Loes Klaasse-van Remortel

Helga Vandemoortele-Neven

Mariëlla Dreessen-Hawinkels

Wim Visschers

Marlies Goldsmits-Brouns

Website/systeembeheer

Ron Randasche (vz)

Ivo Goergen

Reader

Hans Steinhart

AV. 3. Community Service

Albert-Jan Nijsten (vz)

Marcel Hissel

Marlies Goldsmits-Brouns

Jan Schreuder

Pauline Aalten

Fundraising

Ron Randasche (vz)

Leon Hermse

Ron Theuns

John Vaassen

Vakantieproject

Mieke Winten (vz)

Loes Klaasse-van Remortel

Nathalie Van Schovend-Vanderwerken

Els van Sloun

Fred van der Ent

Rotary Foundation

Kitty de Jonge-Wiersma (vz)

Tom Bonnemayers

Gonnie Jongmans Lezing

Jacques Paulissen(vz)

Fred van der Ent

Wim Visschers

Loes Klaasse-van Remortel

Jacques Scheres

Gezamenlijk fietstocht 4 Rotary Clubs

Albert-Jan Nijsten (vz)

Lex Gulikers

AV. 4. International Service

Hans Steinhart (vz)

Marian Ramakers-van Kuijk

Ron Theuns

Jacques Scheres

Helga Vandemoortele-Neven

Liliane Berendsen

AV. 5. Youth Service (New Generations)

Ivo Goergen (vz)

Nathalie Van Schovend-Vanderwerken

Leon Dautzenberg

Marina Durasova

Fred van der Ent