Installatie nieuwste lid

Sinds kort heeft onze club er vier leden bij: Mike Raafs (terug van even weggeweest), Erwin Janssen, Marcel van der Vliet en Charlotte Elferink. 

Zoals te doen gebruikelijk ontvangen de nieuwe leden uit handen van onze voorzitter Marian Luttikhuis het Rotaryspeldje. 

De afgelopen periode heeft onze ledenwerfcommissie zich actief en succesvol ingezet om onder Maas & Walers nieuwe leden te werven – en zie het resultaat! Vier nieuwe leden die een mooie aanvulling vormen op de samenstelling van onze club; niet alleen op grond van hun leeftijd, maar ook door hun functies en werkkring. Zo kunnen we ons netwerk weer verder uitbouwen en met behulp daarvan mooie nieuwe acties ontplooien.

Charlotte Elferink heeft binnen onze club het hybride lidmaatschap gekregen. Hiermee is Rotaryclub Maas en Waal de eerste club in Nederland die werkt met hybride lidmaatschappen.

Wilt u wat meer weten over het lidmaatschap of wilt u graag lid worden? Kijk dan even bij ‘lidmaatschap’ of neem contact met ons op: info@rcmw.nl.