Een mooi bedrag voor Mammarosa

Voorzitter Caroline de Bruijn kon Daniella Gidaly, voorzitter van de Stichting Mammarosa Den Haag, een mooie symbolische ‘cheque’ overhandigen. Het grootste deel was opgehaald tijdens de pubquiz op 6 februari jl. Daar heeft het bestuur van Rotaryclub Den Haag Pulchri nog wat bijgelegd.
Mammarosa ondersteunt vrouwen met een migratieachtergrond bij borstkanker met onder meer voorlichting en een buddy-systeem. Caroline onderstreepte nog eens hoe bijzonder onze rotaryclub het werk van de stichting vindt. Daniella dankte haar hartelijk en gaf aan dat de stichting het geld heel goed kan gebruiken voor voorlichting, trainingen en andere educatieve onderdelen van het werk.
Rotaryclub Den Haag Pulchri blijft Mammarosa volgen en samen bekijken we hoe we de mogelijkheden en netwerk van Rotary in dienst kunnen stellen van de doelen van Mammarosa.