CLUBMILIEUCOMMISSARISSEN GEVRAAGD

Rotary International heeft ‘the environment’ in 2021 als zevende aandachtsgebied gekozen. Rotarians kunnen zich door middel van projecten en met financiële steun hiervoor gericht inzetten. In ons district is er een districtscommissie leefomgeving (commissie: leefomgeving), die de clubs wil ondersteunen en waar men terecht kan met vragen, ideeën, suggesties en verzoeken voor een lezing door een van de commissieleden. Wij willen in ons district een netwerk opbouwen van milieuclubcommissarissen; om inspiratie op te doen, (club) ervaringen te delen of misschien samen dingen te gaan organiseren. 

Onze vraag aan u is daarom, wie binnen uw club deze rol van milieucommissaris op zich zou willen nemen. Op dit moment zijn er 13 clubs die een milieucommissaris hebben. Omdat uiterlijk in juni de functionarissen voor het nieuwe Rotaryjaar weer doorgegeven worden, vragen we u daarom uw aandacht hiervoor.

Mocht uw club al een commissaris hebben, dan nemen we in het nieuwe Rotaryjaar contact met u op. We horen graag van u via de mail: leefomgeving@rotary-d1590.nl