commissies en clubjaar

D.1590 Dagelijks Bestuur

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Klopstra, J. Pekela Secretaris 30/06/2015 30/06/2018

D.1590 Adviescie nieuwe DG

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Hacquebord, L. Groningen-Noord Voorzitter 30/06/2015 30/06/2018
Klopstra, J. Pekela Secretaris 30/06/2015 30/06/2018
Bos, J. T. B. Groningen Commissielid 30/06/2015 30/06/2018

D.1590 Regiocoördinatoren / DGA's

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Wijbrandi, B. K. Roden-Leek Commissielid 29/02/2016 30/06/2019

D.1590 Commissie Financiële Zaken

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Kleef, P. J. T. A., van Drachten Voorzitter 30/06/2016 30/06/2019
Hekking, P.F. Lelystad Commissielid 30/06/2016 30/06/2019

D.1590 Avenue Vocational Service

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Leentvaar, J. Lelystad Commissielid 30/06/2015 30/06/2018
Maale, R. G. P., van der Leeuwarden-Zuid Commissielid 30/06/2015 30/06/2018
Verkooijen, HEC Sneek Commissielid 30/06/2015 30/06/2018

D.1590 Commissie Ledenbeleid

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Pastoor, G.J. Lelystad Commissielid 30/06/2015 30/06/2018

D.1590 Rotary Foundation en World Comm. Service

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Betzema, J. J. Dronten Commissielid 30/06/2015 30/06/2018
Burbach, J. T. A. Drachten Commissielid 30/06/2015 30/06/2018
Kisteman, J.R. Hoogeveen Commissielid 30/06/2015 30/06/2018
Starre, E. Meppel Commissielid 30/06/2015 30/06/2018

D.1590 Avenue Jeugd

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Tusveld, B. Lelystad Voorzitter 14/11/2015 30/06/2018
Bruins Slot, A. H. Meppel Commissielid 30/06/2015 30/06/2018
Lesterhuis, H. J. Pekela Commissielid 30/06/2015 30/06/2018
Veenstra, W. Franeker Commissielid 30/06/2015 30/06/2018

D.1590 oud-gouverneurs

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Buwalda, I. Beilen Commissielid 30/06/2016 30/06/2099
Gruppelaar, P. Pekela Commissielid 30/06/2002 30/06/2099
Hemminga, J. Heerenveen Commissielid 30/06/2005 30/06/2099
Kuijpers, C. Meppel Commissielid 30/06/2006 30/06/2099
Leentvaar, J. Lelystad Commissielid 30/06/2013 30/06/2099
Nuyl, O., te Emmen Commissielid 30/06/2010 30/06/2099
Oord, G. Kampen Commissielid 30/06/2001 30/06/2099
Sijthoff, J., ten Groningen Commissielid 30/06/2012 30/06/2099
Staal, R. H. J. Assen-Noord Commissielid 30/06/2015 30/06/2018
Sybesma, H. Dokkum Commissielid 30/06/2003 30/06/2099
Vroon, A. Ommen-Dedemsvaart Commissielid 30/06/2011 30/06/2099