© 2024 Rotary in Nederland.
Alle rechten voorbehouden.
xx

bestuur & organisatie

D.1590 Dagelijks Bestuur

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Sterk, R.V.Oosterwolde (Fr.)Secretaris01/07/202301/07/2026
Kloosterman, A.F.HarlingenPenningmeester01/07/202301/07/2026
Inklaar-de Haan, M. H.PekelaGouverneur01/07/202301/07/2024
Kaaijk-Jacobs, F.G.J.M.Het HogelandInkomend-gouverneur01/07/202301/07/2024
Goot, V.M., van derLelystad-BataviaInk.-ink.-gouverneur01/07/202301/07/2024
Breeuwsma, G.BolswardImm Past District Gouvernor01/07/202301/07/2024

D.1590 Adviescie nieuwe DG

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Breeuwsma, G.BolswardVoorzitter01/07/202301/07/2026
Inklaar-de Haan, M. H.PekelaCommissielid01/07/202101/07/2024
Kaaijk-Jacobs, F.G.J.M.Het HogelandCommissielid01/07/202201/07/2025
Kloosterman, A.F.HarlingenCommissielid01/07/202301/07/2026
Sterk, R.V.Oosterwolde (Fr.)Commissielid01/07/202201/07/2025

D.1590 Assistent Gouverneur

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Bouma, W.J.EmmenArea / Assistent Governor01/07/202201/07/2025
Dresscher, J.Zwolle-IJssellandArea / Assistent Governor01/07/202301/07/2026
Goot, V.M., van derLelystad-BataviaArea / Assistent Governor01/07/202301/07/2026
Jonge, J.G., deAppingedam-DelfzijlArea / Assistent Governor01/07/202201/07/2025
Steenhuis, M. H.WinschotenArea / Assistent Governor01/07/202301/07/2026
Twillert, J.A., vanMeppelArea / Assistent Governor01/07/202301/07/2026
Visser-Vogels, T.DokkumArea / Assistent Governor01/07/202301/07/2026
Witte, S., deBolswardArea / Assistent Governor01/07/202301/07/2026

D.1590 Commissie Financiële Zaken

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Jacobs, W.LeeuwardenVoorzitter01/07/202301/07/2026
Kesteren, H. W. H. M., vanBolswardCommissielid01/07/202301/07/2026
Lems, A.F.JoureCommissielid01/07/202301/07/2026

D.1590 Districtsvergadering

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Inklaar-de Haan, M. H.PekelaVoorzitter01/07/202301/07/2026
Sterk, R.V.Oosterwolde (Fr.)Secretaris01/07/202301/07/2026
Kloosterman, A.F.HarlingenPenningmeester01/07/202301/07/2026
Kaaijk-Jacobs, F.G.J.M.Het HogelandInkomend-gouverneur01/07/202301/07/2026
Goot, V.M., van derLelystad-BataviaInk.-ink.-gouverneur01/07/202301/07/2026
Holtrop, F.LeeuwardenRotaractcommissaris01/07/202301/07/2026
Bos, J. T. B.GroningenCommissielid01/07/202301/07/2026
Groppe, C.J.FranekerCommissielid01/07/202201/07/2025
Jacobs, W.LeeuwardenCommissielid01/07/202301/07/2026
Jansen, J.Assen-NoordCommissielid01/07/202301/07/2026
Oosterveld, MOosterwolde (Fr.)Commissielid01/07/202301/07/2026
Siebinga-Bookelmann, R.LeefklimaatCommissielid01/07/202201/07/2025
Smit Sibinga, C.T.Groningen-WestCommissielid30/06/201801/07/2024
Strating, M.Groningen-NoordCommissielid01/07/202301/07/2026
Teeffelen, J.H.A., vanOosterwolde (Fr.)Commissielid01/07/202301/07/2026
Nieuwenhoven, M., vanOosterwolde (Fr.)Districtsredacteur01/07/202301/07/2026
Bouma, W.J.EmmenArea / Assistent Governor01/07/202201/07/2025
Dresscher, J.Zwolle-IJssellandArea / Assistent Governor01/07/202301/07/2026
Goot, V.M., van derLelystad-BataviaArea / Assistent Governor01/07/202301/07/2026
Jonge, J.G., deAppingedam-DelfzijlArea / Assistent Governor01/07/202201/07/2025
Steenhuis, M. H.WinschotenArea / Assistent Governor01/07/202301/07/2026
Twillert, J.A., vanMeppelArea / Assistent Governor01/07/202301/07/2026
Visser-Vogels, T.DokkumArea / Assistent Governor01/07/202301/07/2026
Witte, S., deBolswardArea / Assistent Governor01/07/202301/07/2026
Schoe, K.EmmenWebmaster01/07/202301/07/2026
Breeuwsma, G.BolswardImm Past District Gouvernor01/07/202301/07/2026

D.1590 District Internet Commissie

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Schoe, K.EmmenWebmaster01/07/202301/07/2026

D.1590 Districtsredacteur

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Nieuwenhoven, M., vanOosterwolde (Fr.)Districtsredacteur01/07/202301/07/2026
Schoe, K.EmmenWebmaster01/07/202301/07/2026

D.1590 Avenue Vocational Service

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Goot, V.M., van derLelystad-BataviaVoorzitter01/07/202301/07/2026
Diepenbrugge, L., vanRaalteCommissielid01/07/202101/07/2024
Helfrich, S.Appingedam-DelfzijlCommissielid01/07/202301/07/2026
Veen, J.M., van derOosterwolde (Fr.)Commissielid01/07/202301/07/2026

D.1590 Commissie Ledenbeleid

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Bos, J. T. B.GroningenVoorzitter01/07/202301/07/2026
Agterhof, F.B.HeerenveenCommissielid01/07/202301/07/2026
Steenhuis, M. H.WinschotenCommissielid01/07/202301/07/2026
Visscher, J.Oosterwolde (Fr.)Commissielid01/07/202301/07/2026

D.1590 Rotary Foundation en World Comm. Service

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Groppe, C.J.FranekerVoorzitter01/07/202101/07/2024
Betzema, J. J.DrontenCommissielid01/07/202301/07/2026
Burbach, J. T. A.DrachtenCommissielid01/07/202301/07/2026
Doornbos, K. S.Assen-NoordCommissielid01/07/202301/07/2026
Herwijnen, M. D. F. H., vanGroningen-OostCommissielid01/07/202201/07/2025
Uildriks, A. K. J.DrachtenCommissielid01/07/201801/07/2024

D.1590 Commissie leefomgving

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Siebinga-Bookelmann, R.LeefklimaatVoorzitter01/07/202201/07/2025
Bonthuis, P.HeerenveenCommissielid01/07/202201/07/2025
Kaam, H.A., vanAppingedam-DelfzijlCommissielid01/07/202201/07/2025
Klerk, M.L.A., deZuidlaren-AnlooCommissielid01/07/202201/07/2025
Vulink, T. J. G.DrontenCommissielid01/07/202201/07/2025

D.1590 Avenue Jeugd

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Oosterveld, MOosterwolde (Fr.)Voorzitter01/07/202301/07/2026
Kamsteeg, H.A.JoureCommissielid01/07/202201/07/2025
Tusveld, B.LelystadCommissielid01/07/202301/07/2026

D.1590 Avenue International Service

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Smit Sibinga, C.T.Groningen-WestVoorzitter30/06/201801/07/2024
Engelen, E., vanSneekCommissielid01/07/201801/07/2024
Fennema, M.A.Hoogezand-SappemeerCommissielid01/07/201801/07/2024
Laffra, C. A.Roden-LeekCommissielid01/07/202301/07/2026
Roerdink, A. M. J. H.KampenCommissielid01/07/201801/07/2024

D.1590 Council on Legislation (CoL)

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Jansen, J.Assen-NoordVoorzitter01/07/202301/07/2026
Helfrich, S.Appingedam-DelfzijlCommissielid01/07/202301/07/2026

D.1590 Commissie Opleidingen

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Bos, J. T. B.GroningenVoorzitter01/07/201901/07/2024
Smit Sibinga, C.T.Groningen-WestCommissielid01/07/202201/07/2025

D.1590 WaterKernGroep

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Teeffelen, J.H.A., vanOosterwolde (Fr.)Voorzitter01/07/202301/07/2026
Remmen, A.M., vanRaalteCommissielid01/07/202301/07/2026
Tax, M.P.SneekCommissielid01/07/202301/07/2026
Wolven, H. Th.Appingedam-DelfzijlCommissielid01/07/202301/07/2026

D.1590 oud-gouverneurs

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Bos, J. T. B.GroningenCommissielid01/07/201801/07/2099
Breeuwsma, G.BolswardCommissielid01/07/202301/07/2026
Groppe, C.J.FranekerCommissielid01/07/202101/07/2099
Hacquebord, L.Groningen-NoordCommissielid01/07/201701/07/2099
Helfrich, S.Appingedam-DelfzijlCommissielid01/07/202201/07/2099
Jansen, J.Assen-NoordCommissielid01/07/201901/07/2099
Leentvaar, J.LelystadCommissielid30/06/201330/06/2099
Nuyl, O., teEmmenCommissielid30/06/201030/06/2099
Oord, G.KampenCommissielid30/06/200130/06/2099
Siebinga-Bookelmann, R.LeefklimaatCommissielid01/07/202001/10/2099