Districtscommissies en functionarissen

D 1570 Districtsstaf

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Vlug, H. M.Veenendaal-RegioSecretaris01/07/201901/07/2022
Sangers, P.M.ZeistGouverneur01/07/201901/07/2020
Bolderman, R.G.J.Veenendaal-RegioInkomend-gouverneur01/07/201901/07/2020
Hoencamp, C.W.Huizen-GooimeerInk.-ink.-gouverneur01/07/201901/07/2020
Boersma, K.B.Utrecht-WestImm Past District Gouvernor01/07/201901/07/2020

D 1570 Advies- en keuzecommissie

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Sangers, P.M.ZeistSecretaris01/07/201801/07/2024
Boersma, K.B.Utrecht-WestCommissielid01/07/201701/07/2023
Brink, M. V., van denOp Seyst te ZeistCommissielid30/06/201530/06/2020
Pijzel, W. E.Stichtse VechtCommissielid30/06/201630/06/2021
Wijngaarden, L., vanAlmereCommissielid30/06/201601/07/2022

D 1570 DisCie Financiële Zaken

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Riet, J.W.A., vanSchoonhovenVoorzitter01/07/201901/07/2022
Jacobs, J.BussumPenningmeester01/07/201801/07/2021
Meijden, M., van derUtrecht-FletiomareCommissielid01/07/201801/07/2021
Werkhoven, J. A.HaarzuylensCommissielid01/07/201801/07/2021

D 1570 DisCie Ledenbeleid

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Jilderda, E.Leusden c.a.Voorzitter30/06/201630/06/2022
Boer, B., deAmersfoort Young AmbitionCommissielid30/06/201730/06/2020
Hengel, A.J., van denSoest-BaarnCommissielid30/06/201730/06/2020
Riet, J.W.A., vanSchoonhovenCommissielid30/06/201730/06/2020
Sangers, P.M.ZeistCommissielid30/06/201730/06/2020

D1570 DisCie Communicatie (DCC)

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Claessen, P. M. J.Utrecht-WestCommissielid30/06/201830/06/2021
Sangers, P.M.ZeistCommissielid30/06/201730/06/2020
Schepman-van Santen, M.M.A.Huizen (N.-H.)Commissielid30/06/201730/06/2020
Visscher, A.Huizen (N.-H.)Districtsredacteur30/06/201730/06/2020
Jonk-den Daas, C.J.Amersfoort-StadWebmaster30/06/201730/06/2020
Rijkse, M.Veenendaal-RegioWebmaster11/02/201801/07/2021
Zevenbergen, C.B.Baarn-SoestWebmaster30/06/201830/06/2021

D 1570 DisCie Rotary Foundation en World Community Service

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Wijngaarden, L., vanAlmereVoorzitter01/07/201901/07/2022
Ruigrok-Verreyt, M. C. A. A.LopikerwaardSecretaris30/06/201830/06/2021
Engelsman, C.M.Op Seyst te ZeistCommissielid01/07/201901/07/2022
Hoop, D.J.N., van derHouten-CastellumCommissielid01/07/201901/07/2022
Iseger, J.A.W.Krimpenerwaard-WestCommissielid01/07/201901/07/2022
Linnemans, W. A. M.Maarssen-BreukelenCommissielid30/06/201830/06/2021
Perre-Bulder, A. J. M.Vianen-VreeswijkCommissielid01/07/201901/07/2022
Schram, L. G. A.VeenendaalCommissielid30/06/201830/06/2021

D 1570 DisCie Vocational Service

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Korvinus, H. C. D.Gouda-BloemendaalVoorzitter01/07/201901/07/2022
Dobbenburgh - Meyboom, B.M., vanOudewaterCommissielid01/07/201901/07/2022
Fliert, E., van deScherpenzeel-WoudenbergCommissielid30/06/201730/06/2020
Go, S.B.VeenendaalCommissielid30/06/201830/06/2021
Newalsing, M.B.WijdemerenCommissielid01/04/201901/07/2022
Wijngaarden, L., vanAlmereCommissielid01/05/201901/07/2021

D 1570 DisCie RYLA

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Brink, M. V., van denOp Seyst te ZeistVoorzitter31/10/201830/06/2021
Claessen, P. M. J.Utrecht-WestSecretaris07/03/201901/07/2022
Ditmarsch, J., vanWijdemerenPenningmeester01/03/201901/07/2022
Bot, M.L.Op Seyst te ZeistCommissielid29/01/201901/07/2022
Nunen, B.G.J., vanAmersfoortCommissielid30/06/201830/06/2021

D 1570 DisCie DYS Jeugd / New Generations

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Zoomers, O. E.BodegravenVoorzitter01/07/201901/07/2022
Jansen-Verhagen, H.F.M.E.Utrecht-NoordCommissielid30/06/201730/06/2020
Pijls, MWaddinxveenCommissielid30/06/201730/06/2020
Reitsma, RZeistCommissielid30/06/201730/06/2020

D 1570 Assistent Governors/ADG's

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Boon, H.G., van derNieuwkoopArea / Assistent Governor01/07/201901/07/2022
Dekkers, A.E.M.WijdemerenArea / Assistent Governor01/07/201901/07/2022
Fliert, E., van deScherpenzeel-WoudenbergArea / Assistent Governor31/10/201830/06/2021
Kruijt, J.A.NieuwkoopArea / Assistent Governor01/07/201930/06/2022
Schram, L. G. A.VeenendaalArea / Assistent Governor30/06/201830/06/2020
Verboom, E.NieuwegeinArea / Assistent Governor30/06/201730/06/2020

D 1570 Regiosecretarissen

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Dijk, H.J., vanScherpenzeel-WoudenbergSecretaris01/07/201901/07/2022
Jansen, P.M.NieuwkoopSecretaris01/07/201901/07/2022
Reesink - Huygen, J.M.Hilversum-WestSecretaris01/07/201901/07/2022

D 1570 DisCie Waterplatform

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Engelsman, C.M.Op Seyst te ZeistVoorzitter30/06/201830/06/2021
Claessen, P. M. J.Utrecht-WestCommissielid01/01/201901/07/2022
Gehrels, J.C.ZeistCommissielid30/06/201830/06/2021
Molenaar, A.OudewaterCommissielid30/06/201830/06/2021
Thiadens, A. C.Utrecht-Kromme RijnCommissielid30/06/201830/06/2021

D 1570 Rotary Leadership Institute

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Schut, P.Naarden-BussumVoorzitter30/06/201730/06/2020
Wiertz, C.P.M.LopikerwaardSecretaris30/06/201730/06/2020
Hoop, D.J.N., van derHouten-CastellumPenningmeester01/07/201701/07/2020

D 1570 District Trainer

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Klerkx, R. H. A.HoutenCommissielid01/07/201701/07/2020
Perre-Bulder, A. J. M.Vianen-VreeswijkCommissielid01/07/201701/07/2020

D 1570 Districtsredacteur

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Visscher, A.Huizen (N.-H.)Districtsredacteur30/06/201730/06/2020

D 1570 Districtswebmaster en internet commissie

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Rijkse, M.Veenendaal-RegioCommissielid01/07/201901/07/2022
Jonk-den Daas, C.J.Amersfoort-StadWebmaster30/06/201730/06/2020
Zevenbergen, C.B.Baarn-SoestWebmaster30/06/201830/06/2021

D 1570 Oud-gouverneurs

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Alexander, D. G. G. M.Amersfoort-WestCommissielid01/07/200601/07/2026
Boer, N. W., deEmmeloordCommissielid01/07/200201/07/2032
Boersma, K.B.Utrecht-WestCommissielid01/07/201901/07/2039
Brink, M. V., van denOp Seyst te ZeistCommissielid01/07/201501/07/2035
Huijsman, D.BussumCommissielid01/07/200501/07/2025
Iseger, J.Scherpenzeel-WoudenbergCommissielid01/07/200401/07/2024
Jilderda, E.Leusden c.a.Commissielid01/07/201401/07/2034
Klerkx, R. H. A.HoutenCommissielid01/07/201001/07/2030
Knijff, P.C.Weesp-Vechtstreek NoordCommissielid01/07/200701/07/2027
Perre-Bulder, A. J. M.Vianen-VreeswijkCommissielid01/07/201101/07/2031
Pijzel, W. E.Stichtse VechtCommissielid01/06/201601/07/2036
Rijntjes, G. J. P.Utrecht-NoordCommissielid01/07/200001/07/2030
Schut, P.Naarden-BussumCommissielid01/07/201701/07/2037
Siegerink, G. M.Maarssen-BreukelenCommissielid01/07/201301/07/2033
Toth Varju-de Knegt, E.LopikerwaardCommissielid01/07/201201/07/2032
Verdonck, A.F.M.M.Hilversum 3Commissielid01/07/200901/07/2029
Visser, Tj.Vianen-VreeswijkCommissielid01/07/200101/07/2031
Wijngaarden, L., vanAlmereCommissielid01/06/201801/07/2038