7 februari
Weekbericht Rotaryclub Hillegom Lisse 7-2-2019
1- Attendance; 30 leden en 5 gasten, een geweldige opkomst!...voorzitter droeg de ketting.
2- Borrelschenker; Ton van Breugel. Hij is alweer een jaartje 'jonger' geworden. Gefeliciteerd Ton!
3- Mededelingen; een bijzonder welkom aan onze gasten; Paul van Rooijen, Danny van der Meulen en Willem Kraak van Stichting Rotary Santa Run. En aan Hans Hartveld en Marc Rooza van Rc Lisse-Bollenstreek.
4- Sprekers; Paul van Rooijen en Danny van der Meulen van Stichting Rotary Santa Run.
5- De fles wijn was voor Hans de Vries.
Let op: De Rotary regio-bijeenkomst is a.s. dinsdag 12-2-2019 bij Dekker in Warmond. Aanvang: 18.00 uur.
Door Willem Kraak en in tweede instantie Paul van Rooijen (Vz.) beiden van de Stichting “Rotary Santa Run” wordt een uitgebreide uitleg gegeven wat deze Run inhoudt.
Het betreft een run(wandelen) over een afstand van ca. 3 tot 4 km. voor jong en oud maar bijvoorbeeld ook gehandicapten kunnen meedoen. Het wordt zoveel mogelijk in het centrum gehouden.
De inschrijving bedraagt € 10,- per deelnemer en daar krijgt hij of zij ook wat voor terug zoals een pak en een medaille.
De Rotaryclub Gorkum is met deze activiteit in 2008 begonnen en inmiddels nemen zo’n 55 clubs in het hele land hier aan deel.
In de bijlage vinden jullie de presentatie van de beide heren.
Elke deelnemende club koopt een basis pakket voor 240 deelnemers inclusief alle benodigde informatie zoals (kerst)pakken, format draaiboek, kosten overzicht, eigen (sub)website, templates promotiemateriaal etc. (zie de bijlage)
Sponsoren voor dit evenement moeten natuurlijk zoveel mogelijk lokaal worden gezocht en kunnen als horeca ook actief meedoen.
Samenwerking met bijv. een atletiekvereniging wordt genoemd. (ervaring)
Gemiddeld wordt met deze fundraising activiteit € 7.500,- opgehaald.
Een deel van de opbrengst kan ook naar de Stichting worden overgemaakt ter ondersteuning van de Nierstichting en in het bijzonder de kunstnier. Echter dit is vrijblijvend.
Rotaryclub Lisse Bollenstrek heeft zich reeds aangemeld en staat open voor een voorlopige samenwerking. Zij hebben inmiddels voor het eerste jaar al een parcours uitgezet in Hillegom. Afgesproken is dat de voorzitter van Lisse Bollenstreek contact op zal nemen met Raya mits er voldoende draagvlak is in onze club.
Peter van Dijk