xx

RC Houten Castellum start verkoop chocoladeletters

Rotary Club Houten Castellum start jaarlijkse verkoop chocoladeletters voor het goede doel

Rotary Club Houten Castellum verkoopt ook dit jaar weer chocoladeletters voor het goede doel. Met de actie kan een smakelijk cadeau worden gekocht en tegelijkertijd worden bijgedragen aan kansen voor kinderen en jongeren in hun eigen gemeente.

De chocoladeletter is geschikt als cadeau voor familie, vrienden of collega's, maar natuurlijk ook om zelf van te genieten. Met iedere bestelling wordt bijgedragen aan initiatieven die van betekenis zijn voor de jeugd van Houten.

Opbrengst voor de jeugd van Houten

De volledige marge van de verkoop komt ten goede aan de Stichting voor de Jeugd van Houten. Deze stichting ondersteunt initiatieven die bijdragen aan de ontwikkeling en het welzijn van kinderen en jongeren in de gemeente. Daarbij valt te denken aan activiteiten op het gebied van sport, persoonlijke ontwikkeling en ontmoeting, maar ook aan projecten die jongeren extra kansen bieden.

Met de verkoop van de chocoladeletters wil Rotary Club Houten Castellum niet alleen een smakelijke traditie voortzetten, maar ook bijdragen aan een omgeving waarin kinderen en jongeren zich kunnen ontwikkelen en ontplooien.

Met deze actie combineert Rotary Club Houten Castellum een smakelijk cadeau met lokale maatschappelijke betrokkenheid.

De chocoladeletters zijn verkrijgbaar in drie smaken: melk, puur en wit.

De prijs bedraagt € 7,50 per stuk. Bestellen kan tot en met 31 oktober 2026 via de Rotary Castellum Winkel