districtsfunctionarissen

D.1610 Gouverneurs DG-DGE-DGN

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Verhage, J. A.Goeree-OverflakkeeVoorzitter01/07/201901/07/2020
Dooren, J. A. H. Q., vanBreda-Mark en AaInkomend-gouverneur01/07/201901/07/2020
Dees-van Ittersum, H.J.OostburgInk.-ink.-gouverneur01/07/201901/07/2020

D.1610 Kleine Staf (gouverneur e.o.)

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Verhage, J. A.Goeree-OverflakkeeVoorzitter01/07/201930/06/2020
Baars-Alberts, C.A., denWalcherenSecretaris01/07/201730/06/2020
Maathuis, J. F. G.Etten-LeurPenningmeester01/07/201630/06/2020
Dooren, J. A. H. Q., vanBreda-Mark en AaInkomend-gouverneur01/07/201930/06/2020
Dees-van Ittersum, H.J.OostburgInk.-ink.-gouverneur01/07/201930/06/2020
Blankenstein, P. J.Tilburg-LeijdalCommissielid01/07/201830/06/2020
Dees-van Ittersum, H.J.OostburgArea / Assistent Governor01/07/201830/06/2020
Haas, E.M.A.M., deGilze-Rijen en DongevalleiArea / Assistent Governor01/07/201630/06/2022
Simons-Vinckx, M.W.L.RoosendaalArea / Assistent Governor01/07/201630/06/2022
Stroo - de Kroo, W.Zwijndrecht e.o.Area / Assistent Governor01/07/201530/06/2021
Vianen, J.A., vanAltenaArea / Assistent Governor01/07/201730/06/2020
Dijkers, F. W.Hoeksche WaardImm Past District Gouvernor01/07/201930/06/2020

D.1610 Grote Staf (met comm.voorzitters)

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Verhage, J. A.Goeree-OverflakkeeVoorzitter01/07/201930/06/2020
Baars-Alberts, C.A., denWalcherenSecretaris01/07/201730/06/2020
Maathuis, J. F. G.Etten-LeurPenningmeester01/07/201630/06/2022
Dooren, J. A. H. Q., vanBreda-Mark en AaInkomend-gouverneur01/07/201930/06/2020
Dees-van Ittersum, H.J.OostburgInk.-ink.-gouverneur01/07/201930/06/2020
Bergen, J, van denKinderdijkCommissielid01/07/201430/06/2020
Blankenstein, P. J.Tilburg-LeijdalCommissielid01/07/201830/06/2020
Hoogduin, A.Zwijndrecht-Waal en DevelCommissielid05/09/201830/06/2022
Lambeek, K. H. J.Zevenbergen e.o.Commissielid01/07/201530/06/2021
Muller, S. A.DordrechtCommissielid01/07/201530/06/2021
Rijlaarsdam, A.Bergen op ZoomCommissielid01/07/201830/06/2024
Steenbeek, M. M.MiddelburgCommissielid01/07/201430/06/2020
Dees-van Ittersum, H.J.OostburgArea / Assistent Governor01/07/201830/06/2021
Haas, E.M.A.M., deGilze-Rijen en DongevalleiArea / Assistent Governor01/07/201630/06/2022
Simons-Vinckx, M.W.L.RoosendaalArea / Assistent Governor01/07/201630/06/2022
Stroo - de Kroo, W.Zwijndrecht e.o.Area / Assistent Governor01/07/201530/06/2021
Vianen, J.A., vanAltenaArea / Assistent Governor01/07/201730/06/2020
Muller, S. A.DordrechtWebmaster01/07/201530/06/2021
Dijkers, F. W.Hoeksche WaardImm Past District Gouvernor01/07/201930/06/2020

D.1610 commissie Rotary Foundation

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Muller, S. A.DordrechtVoorzitter30/06/201529/06/2021
Veerman, S.J.KinderdijkSecretaris30/06/201729/06/2020
Baars-Alberts, C.A., denWalcherenCommissielid30/06/201329/06/2020

D.1610 Financiële / Audit Commissie

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Straaten, H. B., vanBredaVoorzitter01/07/201901/07/2020
Blankenstein, P. J.Tilburg-LeijdalCommissielid01/07/201901/07/2020
Dooren, J. A. H. Q., vanBreda-Mark en AaCommissielid01/07/201901/07/2020

D.1610 District Media Commissie

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Bergen, J, van denKinderdijkVoorzitter01/07/201430/06/2020
Hoven, J. P. C., vanGoes-De BevelandenCommissielid01/07/201930/06/2020
Meulen, D. J., van derGorinchemCommissielid01/07/201930/06/2020
Muller, S. A.DordrechtCommissielid01/07/201930/06/2020
Slegers, M.G.Breda-Mark en AaDistrictsredacteur01/01/202001/07/2022

D.1610 Redacteur Rotary Magazine

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Slegers, M.G.Breda-Mark en AaDistrictsredacteur01/01/202030/06/2022

D.1610 commissie Jeugdzaken

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Lambeek, K. H. J.Zevenbergen e.o.Voorzitter01/07/201530/06/2021
Barnhard - Kappetijn, C.WalcherenCommissielid01/07/201901/07/2020
Kaas, M. J.RoosendaalCommissielid01/07/201901/07/2020
Laet, N.J.H., DeKinderdijkCommissielid01/07/201901/07/2020
Rohof, F. J. M.Oosterhout-RegioCommissielid01/07/201901/07/2020

D.1610 MDJC vertegenwoordiging

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Dijkers, F. W.Hoeksche WaardVoorzitter01/07/201901/07/2022
Lambeek, K. H. J.Zevenbergen e.o.Secretaris30/06/201830/06/2021

D.1610 Interact commissaris

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Rijlaarsdam, A.Bergen op ZoomVoorzitter30/06/201830/06/2021

D.1610 commissie Ledenbeleid

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Gelder, M.Th.S., vanOisterwijk de KampinaCommissielid30/06/201830/06/2021
Henry, I.M.R.Zwijndrecht e.o.Commissielid30/06/201830/06/2021
Schuddeboom, S.C.Gorinchem-MerwedeCommissielid30/06/201830/06/2021
Geertsma, P. J.Roosendaal-DonkenlandAlumni-coördinator30/06/201830/06/2021

D.1610 commissie Vocational Service

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Steenbeek, M. M.MiddelburgVoorzitter30/06/201830/06/2021
Verdier, M.J.RotterdamCommissielid30/06/201830/06/2021

D.1610 commissie Water & Sanitation

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Hoogduin, A.Zwijndrecht-Waal en DevelVoorzitter01/04/201901/07/2022

D.1610 commissie RYLA

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Godthelp, M.Breda-ZuidVoorzitter30/06/201830/06/2021
Hulst, M.E., van derMiddelburgCommissielid30/06/201830/06/2021

D.1610 afgevaardigden CoL

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Steenbeek, M. M.MiddelburgVoorzitter30/06/201630/06/2020