© 2024 Rotary in Nederland.
Alle rechten voorbehouden.

Districtsfunctionarissen

D.1610 Gouverneurs DG-DGE-DGN

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Rijlaarsdam, A.Bergen op Zoom-NoordGouverneur01/07/202301/07/2024
Hartogh, A. T., denVlissingenInkomend-gouverneur01/07/202301/07/2024
Baars-Alberts, C.A., denWalcherenImm Past District Gouvernor01/07/202301/07/2024

D.1610 Kleine Staf (gouverneur e.o.)

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Rijlaarsdam, A.Bergen op Zoom-NoordVoorzitter01/07/202301/07/2024
Hoogsteen, G.Hoeksche Waard-BinnenmaasSecretaris01/07/202101/07/2024
Saarloos, L.Goeree-OverflakkeePenningmeester01/07/202301/07/2026
Hartogh, A. T., denVlissingenInkomend-gouverneur01/07/202301/07/2024
Dees-van Ittersum, H.J.OostburgCommissielid01/07/202301/07/2024
Dedeckel, J.K.C.B.Westdorpe-Zelzate / EuregioArea / Assistent Governor01/07/202301/07/2026
Grimberg, H.G.Hoeksche WaardArea / Assistent Governor01/07/202101/07/2024
Kroft, AOosterhout-de WarandeArea / Assistent Governor01/07/202201/07/2025
Verhoeven-Huiszoon, M.A.J.Zevenbergen e.o.Area / Assistent Governor01/07/202201/07/2025
Vianen, J.A., vanAltenaArea / Assistent Governor01/07/202301/07/2024
Baars-Alberts, C.A., denWalcherenImm Past District Gouvernor01/07/202301/07/2024

D.1610 Grote Staf (met comm.voorzitters)

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Hoogsteen, G.Hoeksche Waard-BinnenmaasSecretaris01/07/202101/07/2024
Saarloos, L.Goeree-OverflakkeePenningmeester01/07/202301/07/2026
Rijlaarsdam, A.Bergen op Zoom-NoordGouverneur01/07/202301/07/2024
Hartogh, A. T., denVlissingenInkomend-gouverneur01/07/202301/07/2024
Baars-Alberts, C.A., denWalcherenCommissielid01/07/202301/07/2026
Bergen, J, van denNoord en MerwedeCommissielid01/07/202130/06/2024
Kaas, M. J.RoosendaalCommissielid01/07/202301/07/2026
Koorneef, C.G.W.De Zwijndrechtse WaardCommissielid01/07/202301/07/2026
Meijer-Poelman, J.J.WalcherenCommissielid01/07/202201/07/2025
Verhage, J. A.Goeree-OverflakkeeCommissielid01/07/202101/07/2024
Waard, P. A., deNoord en MerwedeCommissielid01/07/202301/07/2026
Worm, G.W.M.Bergen op Zoom-NoordCommissielid01/07/202301/07/2026
Hartogh, A. T., denVlissingenDistrictsredacteur01/07/202301/07/2026
Dedeckel, J.K.C.B.Westdorpe-Zelzate / EuregioArea / Assistent Governor01/07/202301/07/2026
Grimberg, H.G.Hoeksche WaardArea / Assistent Governor01/07/202101/07/2024
Kroft, AOosterhout-de WarandeArea / Assistent Governor01/07/202201/07/2025
Verhoeven-Huiszoon, M.A.J.Zevenbergen e.o.Area / Assistent Governor01/07/202201/07/2025
Muller, S. A.DordrechtWebmaster01/07/201530/06/2024
Dees-van Ittersum, H.J.OostburgBestuurslid01/07/202301/07/2024
Verhage, J. A.Goeree-OverflakkeeAlumni-coördinator01/07/202301/07/2026
Baars-Alberts, C.A., denWalcherenImm Past District Gouvernor01/07/202301/07/2024

D.1610 commissie Rotary Foundation

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Verhage, J. A.Goeree-OverflakkeeVoorzitter01/07/202101/07/2024
Veerman, S.J.Noord en MerwedeSecretaris01/07/202301/07/2026
Verweij, P.W.L.Gorinchem-MerwedePenningmeester01/07/202201/07/2025
Eijkel, M., van denOostburgCommissielid01/07/202101/07/2024
Snoeren, M.J.Loon op ZandCommissielid01/07/202301/07/2026

D.1610 Financiële / Audit Commissie

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Dooren, J. A. H. Q., vanBreda-Mark en AaCommissielid01/07/202301/07/2024

D.1610 District Media Commissie

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Bergen, J, van denNoord en MerwedeVoorzitter01/07/202101/07/2024
Kuil, S. A.Oosterhout-de WarandeCommissielid01/07/202301/07/2026
Lau, S.F.De Zwijndrechtse WaardCommissielid01/07/202301/07/2026
Rijlaarsdam, A.Bergen op Zoom-NoordCommissielid01/07/202101/07/2024
Hartogh, A. T., denVlissingenDistrictsredacteur01/07/202301/07/2026

D.1610 Redacteur Rotary Magazine

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Hartogh, A. T., denVlissingenDistrictsredacteur01/07/202301/07/2026

D.1610 commissie Jeugdzaken

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Werkhoven, A.M., vanGoes-De BevelandenCommissielid01/07/202101/07/2024

D.1610 New Generations Exchange

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Kaas, M. J.RoosendaalVoorzitter01/07/202201/07/2025

D.1610 commissie Ledenbeleid

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Verhage, J. A.Goeree-OverflakkeeVoorzitter01/07/202301/07/2026
Kap, J.Het HaringvlietCommissielid04/06/202101/07/2024
Semil-Wertenbroek, F.M.Y.Berkel-EnschotCommissielid06/06/202101/07/2024
Wijk, S., vanHoeksche Waard-BinnenmaasCommissielid01/07/202301/07/2026

D.1610 commissie Vocational Service

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Waard, P. A., deNoord en MerwedeVoorzitter01/07/202301/07/2026
Kroft, AOosterhout-de WarandeCommissielid01/07/202301/07/2026
Obrie, V.VlissingenCommissielid01/07/202301/07/2026
Rijswijk, M.C.J., vanOosterhout-RegioCommissielid01/07/202301/07/2026
Steenbeek, M. M.MiddelburgCommissielid01/07/202301/07/2026

D.1610 commissie Water & Sanitation

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Koorneef, C.G.W.De Zwijndrechtse WaardVoorzitter01/07/202301/07/2026
Amen, R.W., vanDe Zwijndrechtse WaardCommissielid01/07/202301/07/2026
Blankenstein, P. J.Tilburg-LeijdalCommissielid01/07/202301/07/2026
Colsen, B.D.L.HulstCommissielid01/07/202301/07/2026
Groot, C., deLeerdamCommissielid01/07/202301/07/2026
Schots, T. J. J. M.Bergen op ZoomCommissielid01/07/202301/07/2026

D.1610 commissie RYLA

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Hulst, M.E., van derMiddelburgVoorzitter30/06/201830/06/2024
Godthelp, M.Breda-ZuidCommissielid30/06/201830/06/2024
Houtum-Burger, F., vanOosterhout-RegioCommissielid01/07/202101/07/2024

D.1610 afgevaardigden CoL

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Waard, P. A., deNoord en MerwedeVoorzitter01/07/202301/07/2026