© 2021 Rotary in Nederland.
Alle rechten voorbehouden.

districtsfunctionarissen

D.1610 Gouverneurs DG-DGE-DGN

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Dees-van Ittersum, H.J.OostburgGouverneur01/07/202130/06/2022
Baars-Alberts, C.A., denWalcherenInkomend-gouverneur01/07/202130/06/2022

D.1610 Kleine Staf (gouverneur e.o.)

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Dees-van Ittersum, H.J.OostburgVoorzitter01/07/202130/06/2022
Hoogsteen, G.Hoeksche Waard-BinnenmaasSecretaris01/07/202101/07/2024
Saarloos, L.Goeree-OverflakkeePenningmeester01/07/202001/07/2023
Baars-Alberts, C.A., denWalcherenInkomend-gouverneur01/07/202101/07/2022
Verhage, J. A.Goeree-OverflakkeeCommissielid01/07/202101/07/2022
Dedeckel, J.K.C.B.Westdorpe-Zelzate / EuregioArea / Assistent Governor01/01/202001/07/2023
Grimberg, H.G.Hoeksche WaardArea / Assistent Governor01/07/202101/07/2024
Haas, E.M.A.M., deGilze-Rijen en DongevalleiArea / Assistent Governor01/07/201630/06/2022
Simons-Vinckx, M.W.L.RoosendaalArea / Assistent Governor01/07/201630/06/2022
Vianen, J.A., vanAltenaArea / Assistent Governor01/07/201701/07/2022
Dooren, J. A. H. Q., vanBreda-Mark en AaImm Past District Gouvernor01/07/202101/07/2022

D.1610 Grote Staf (met comm.voorzitters)

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Dees-van Ittersum, H.J.OostburgVoorzitter01/07/202101/07/2022
Saarloos, L.Goeree-OverflakkeePenningmeester01/07/202001/07/2023
Baars-Alberts, C.A., denWalcherenInkomend-gouverneur01/07/202101/07/2022
Bergen, J, van denKinderdijkCommissielid01/07/201430/06/2024
Dijkers, F. W.Hoeksche WaardCommissielid01/07/202001/07/2023
Koorneef, C.G.W.Zwijndrecht-Waal en DevelCommissielid01/07/202101/07/2024
Rensen, N.Etten-LeurCommissielid01/07/202101/07/2024
Rijlaarsdam, A.Bergen op ZoomCommissielid01/07/201830/06/2024
Verhage, J. A.Goeree-OverflakkeeCommissielid01/07/202101/07/2024
Dedeckel, J.K.C.B.Westdorpe-Zelzate / EuregioArea / Assistent Governor01/01/202001/07/2023
Grimberg, H.G.Hoeksche WaardArea / Assistent Governor01/07/202101/07/2024
Haas, E.M.A.M., deGilze-Rijen en DongevalleiArea / Assistent Governor01/07/201630/06/2022
Simons-Vinckx, M.W.L.RoosendaalArea / Assistent Governor01/07/201630/06/2022
Vianen, J.A., vanAltenaArea / Assistent Governor01/07/201730/06/2023
Muller, S. A.DordrechtWebmaster01/07/201530/06/2024
Dooren, J. A. H. Q., vanBreda-Mark en AaImm Past District Gouvernor01/07/202101/07/2022

D.1610 commissie Rotary Foundation

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Verhage, J. A.Goeree-OverflakkeeVoorzitter01/07/202101/07/2024
Veerman, S.J.KinderdijkSecretaris01/07/201701/07/2023
Dijkhuis, T.Breda-ZuidPenningmeester01/04/202001/07/2023
Eijkel, M., van denOostburgCommissielid01/07/202101/07/2024
Snoeren, M.J.Loon op ZandCommissielid01/07/201901/07/2023

D.1610 Financiële / Audit Commissie

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Straaten, H. B., vanBredaVoorzitter01/07/201901/07/2022
Baars-Alberts, C.A., denWalcherenCommissielid01/07/202101/07/2022
Dijkers, F. W.Hoeksche WaardCommissielid01/07/202101/07/2022

D.1610 District Media Commissie

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Bergen, J, van denKinderdijkVoorzitter01/07/201430/06/2022
Hoven, J. P. C., vanGoes-De BevelandenCommissielid01/07/201930/06/2022
Meulen, D. J., van derGorinchemCommissielid01/07/201930/06/2022
Muller, S. A.DordrechtCommissielid01/07/201930/06/2022
Slegers, M.G.Breda-Mark en AaDistrictsredacteur01/01/202001/07/2022

D.1610 Redacteur Rotary Magazine

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Slegers, M.G.Breda-Mark en AaDistrictsredacteur01/01/202030/06/2022

D.1610 commissie Jeugdzaken

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Rensen, N.Etten-LeurVoorzitter01/07/202101/07/2024
Barnhard - Kappetijn, C.WalcherenCommissielid01/07/201901/07/2022
Bruinincx, A.F.J.J.Oosterhout-RegioCommissielid01/07/202001/07/2023
Laet, N.J.H., DeKinderdijkCommissielid01/07/201901/07/2022
Meerkerk, J. A.RidderkerkCommissielid01/07/202001/07/2023
Werkhoven, A.M., vanGoes-De BevelandenCommissielid01/07/202101/07/2024
Wouw-Diekmeier, A.P., vanEtten-LeurCommissielid30/09/202001/07/2023

D.1610 New Generations Exchange

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Kaas, M. J.RoosendaalVoorzitter01/07/201901/07/2022

D.1610 MDJC vertegenwoordiging

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Dijkers, F. W.Hoeksche WaardVoorzitter01/07/201901/07/2022

D.1610 Interact commissaris

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Rijlaarsdam, A.Bergen op ZoomVoorzitter30/06/201830/06/2024

D.1610 commissie Ledenbeleid

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Verhage, J. A.Goeree-OverflakkeeVoorzitter01/07/202001/07/2023
Kap, J.Het HaringvlietCommissielid04/06/202101/07/2024
Semil-Wertenbroek, F.M.Y.Berkel-EnschotCommissielid06/06/202101/07/2024
Wijk, S., vanHoeksche Waard-BinnenmaasCommissielid01/07/202001/07/2023

D.1610 commissie Water & Sanitation

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Koorneef, C.G.W.Zwijndrecht-Waal en DevelVoorzitter01/07/202101/07/2024

D.1610 commissie RYLA

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Godthelp, M.Breda-ZuidVoorzitter30/06/201830/06/2024
Houtum-Burger, F., vanOosterhout-RegioPenningmeester01/07/202101/07/2024
Hulst, M.E., van derMiddelburgCommissielid30/06/201830/06/2024

D.1610 afgevaardigden CoL

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Steenbeek, M. M.MiddelburgVoorzitter30/06/201630/06/2022