© 2022 Rotary in Nederland.
Alle rechten voorbehouden.

districtsfunctionarissen

D.1610 Gouverneurs DG-DGE-DGN

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Baars-Alberts, C.A., denWalcherenGouverneur01/07/202201/07/2023
Rijlaarsdam, A.Bergen op Zoom-NoordInkomend-gouverneur01/07/202201/07/2023
Hartogh, A. T., denVlissingenInk.-ink.-gouverneur01/07/202201/07/2023
Dees-van Ittersum, H.J.OostburgImm Past District Gouvernor01/07/202201/07/2023

D.1610 Kleine Staf (gouverneur e.o.)

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Hoogsteen, G.Hoeksche Waard-BinnenmaasSecretaris01/07/202101/07/2024
Saarloos, L.Goeree-OverflakkeePenningmeester01/07/202001/07/2023
Baars-Alberts, C.A., denWalcherenGouverneur01/07/202201/07/2023
Rijlaarsdam, A.Bergen op Zoom-NoordInkomend-gouverneur01/09/202101/07/2023
Hartogh, A. T., denVlissingenInk.-ink.-gouverneur01/07/202201/07/2023
Dedeckel, J.K.C.B.Westdorpe-Zelzate / EuregioArea / Assistent Governor01/01/202001/07/2023
Grimberg, H.G.Hoeksche WaardArea / Assistent Governor01/07/202101/07/2024
Verhoeven-Huiszoon, M.A.J.Zevenbergen e.o.Area / Assistent Governor01/07/202201/07/2025
Vianen, J.A., vanAltenaArea / Assistent Governor01/07/202201/07/2023
Dees-van Ittersum, H.J.OostburgImm Past District Gouvernor01/07/202201/07/2023

D.1610 Grote Staf (met comm.voorzitters)

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Saarloos, L.Goeree-OverflakkeePenningmeester01/07/202001/07/2023
Bergen, J, van denKinderdijkCommissielid01/07/201430/06/2024
Dijkers, F. W.Hoeksche WaardCommissielid01/07/202001/07/2023
Koorneef, C.G.W.Zwijndrecht-Waal en DevelCommissielid01/07/202101/07/2024
Rensen, N.Etten-LeurCommissielid01/07/202101/07/2024
Rijlaarsdam, A.Bergen op Zoom-NoordCommissielid01/09/202101/07/2025
Verhage, J. A.Goeree-OverflakkeeCommissielid01/07/202101/07/2024
Dedeckel, J.K.C.B.Westdorpe-Zelzate / EuregioArea / Assistent Governor01/01/202001/07/2023
Grimberg, H.G.Hoeksche WaardArea / Assistent Governor01/07/202101/07/2024
Vianen, J.A., vanAltenaArea / Assistent Governor01/07/201730/06/2023
Muller, S. A.DordrechtWebmaster01/07/201530/06/2024

D.1610 commissie Rotary Foundation

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Verhage, J. A.Goeree-OverflakkeeVoorzitter01/07/202101/07/2024
Veerman, S.J.KinderdijkSecretaris01/07/201701/07/2023
Dijkhuis, T.Breda-ZuidPenningmeester01/04/202001/07/2023
Eijkel, M., van denOostburgCommissielid01/07/202101/07/2024
Snoeren, M.J.Loon op ZandCommissielid01/07/201901/07/2023

D.1610 District Media Commissie

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Baars-Alberts, C.A., denWalcherenCommissielid01/07/202101/07/2024
Dees-van Ittersum, H.J.OostburgCommissielid01/07/202101/07/2024
Rijlaarsdam, A.Bergen op Zoom-NoordCommissielid01/07/202101/07/2024

D.1610 commissie Jeugdzaken

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Rensen, N.Etten-LeurVoorzitter01/07/202101/07/2024
Bruinincx, A.F.J.J.Oosterhout-RegioCommissielid01/07/202001/07/2023
Meerkerk, J. A.RidderkerkCommissielid01/07/202001/07/2023
Werkhoven, A.M., vanGoes-De BevelandenCommissielid01/07/202101/07/2024
Wouw-Diekmeier, A.P., vanEtten-LeurCommissielid30/09/202001/07/2023

D.1610 New Generations Exchange

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Kaas, M. J.RoosendaalVoorzitter01/07/202201/07/2025

D.1610 commissie Ledenbeleid

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Verhage, J. A.Goeree-OverflakkeeVoorzitter01/07/202001/07/2023
Kap, J.Het HaringvlietCommissielid04/06/202101/07/2024
Semil-Wertenbroek, F.M.Y.Berkel-EnschotCommissielid06/06/202101/07/2024
Wijk, S., vanHoeksche Waard-BinnenmaasCommissielid01/07/202001/07/2023

D.1610 commissie Water & Sanitation

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Koorneef, C.G.W.Zwijndrecht-Waal en DevelVoorzitter01/07/202101/07/2024

D.1610 commissie RYLA

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Godthelp, M.Breda-ZuidVoorzitter30/06/201830/06/2024
Houtum-Burger, F., vanOosterhout-RegioPenningmeester01/07/202101/07/2024
Hulst, M.E., van derMiddelburgCommissielid30/06/201830/06/2024