Kavel 27: Workshop Edel Smeden
Workshop Goudsmeden
Workshop Goudsmeden Onder begeleiding van Nancy Ort en op een prachtige locatie, maakt u een mooi sieraad van zilver, eventueel in combinatie met edelstenen of andere materialen. Aan het einde van de workshop gaat u met uw eigengemaakte sieraad naar huis.
De Workshop is inclusief het zilver, gebruik van gereedschap, maar exclusief parels en edelstenen.
Tijdens de workshop van 3 uur krijgt u koffie, thee en iets lekkers