© 2023 Rotary in Nederland.
Alle rechten voorbehouden.

Kavel 27: Workshop Edel Smeden

Workshop Goudsmeden

Workshop Goudsmeden Onder begeleiding van Nancy Ort en op een prachtige locatie, maakt u een mooi sieraad van zilver, eventueel in combinatie met edelstenen of andere materialen. Aan het einde van de workshop gaat u met uw eigengemaakte sieraad naar huis.

De Workshop is inclusief het zilver, gebruik van gereedschap, maar exclusief parels en edelstenen.

Tijdens de workshop van 3 uur krijgt u koffie, thee en iets lekkers