© 2023 Rotary in Nederland.
Alle rechten voorbehouden.

Kavel 31: Victoriaanse Engelse spiegel

Antieke spiegel met lijst

Afmeting:  0.65 x0.98 cm

Zware antieke Victoriaanse  Engelse spiegel. ( gedateerd circa 1900)

Vergulden lijst met decoratie.

Geschikt voor een hal of woonkamer.