Kavel 31: Victoriaanse Engelse spiegel
Antieke spiegel met lijst
Afmeting: 0.65 x0.98 cm
Zware antieke Victoriaanse Engelse spiegel. ( gedateerd circa 1900)
Vergulden lijst met decoratie.
Geschikt voor een hal of woonkamer.
Afmeting: 0.65 x0.98 cm