© 2023 Rotary in Nederland.
Alle rechten voorbehouden.

Kavel 36: 7-daags verblijf vakantiehuis in Griekenland

Geniet van een heerlijke nazomer in Griekenland

Aangeboden wordt een verblijf van een week in een prachtige, vrijstaande, net opgeleverde nieuwbouw villa op het vaste land in Griekenland. Ligging iets ten noorden van het leuke en gezellige stadje Preveza.

Faciliteiten: het natuurstenen huis is voorzien van een ruime living met open haard, moderne keuken met alle apparatuur, 3 slaapkamers en 3 badkamers. Alle kamers hebben uitzicht op zee en zijn voorzien van airco.

Buiten is een royaal terras, voor een groot deel beschaduwd en voorzien van een lounge set en grote eettafel. Verder is er grenzend aan het terras een ruime infinity pool met buitendouche.

De villa ligt op een berghelling, is gelegen in een oude olijfgaard en heeft overal uitzicht op de Ionische zee.

Er is een ruime tuin en parkeergelegenheid voor 2 auto’s.

Het dorp Kanali met strand ligt op 5 minuten afstand. Preveza ligt op ca. 20 minuten afstand en het vliegveld van Preveza op 30 minuten.

Beschikbaar september 2023