Organisatie

D.1560 dagelijks bestuur

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Verbeek, J.W. Apeldoorn-'t Loo Secretaris 30/06/2016 30/06/2019
Hendrikse, L. C. Oosterbeek-Kabeljauw Penningmeester 30/06/2018 30/06/2021
Bénard, W. C. M. Apeldoorn-Noord Gouverneur 30/06/2018 30/06/2019
Schouten, M.A. Bennekom Inkomend-gouverneur 30/06/2018 30/06/2019
Jansen, P. A. J. Bergh Imm Past District Gouvernor 30/06/2018 30/06/2019

D.1560 regiocoörd./assistent-gouverneurs

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Grimberg, J.A.M. Almelo Area / Assistent Governor 30/06/2017 30/06/2020
Kleisen - Wigéri van Edema, S. M. Hengelo-Enschede Dubbelstad Area / Assistent Governor 30/06/2017 30/06/2020
Olree, A. Hattem-Heerde Area / Assistent Governor 30/06/2015 30/06/2019
Wouters, H.J. Arnhem-IJssel Area / Assistent Governor 30/06/2017 30/06/2020

D.1560 districtsadviesraad

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Koebrugge-Mulder, M. J. A. Rijssen Regge Regio Commissielid 30/06/2016 30/06/2019

D.1560 Vocational Service commissie

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Lutgert-Boomsma, A.M. Hattem-Heerde Voorzitter 30/06/2017 30/06/2020

D.1560 District Commissie Youth Service

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Oude Nijhuis, L Twente Zuid-AM (Hengelo) Voorzitter 30/06/2018 30/06/2021

D.1560 RYLA (Rotary Youth Leadership Award)

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Dijk, A. J., van Rozendaal-Veluwezoom Voorzitter 30/06/2017 30/06/2020

D.1560 Trainingscommissie

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Diepenbrugge, L., van Epe Voorzitter 30/06/2017 30/06/2020
Boxtel, H. Th. A., van Almelo Bestuurslid 30/06/2017 30/06/2020
Grimberg, J.A.M. Almelo Bestuurslid 30/06/2017 30/06/2020

D.1560 TRF (Rotary Foundation commissie)

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Weda, P. F. M. Almelo Voorzitter 30/06/2018 30/06/2021

D.1560 Internationale Zaken

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Koebrugge-Mulder, M. J. A. Rijssen Regge Regio Voorzitter 30/06/2017 30/06/2020

D.1560 afgevaardigden Council on Legislation (CoL) 2016

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Weda, P. F. M. Almelo Voorzitter 30/06/2018 30/06/2021