De mensen

D.1580 Districtsstaf

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Kersbergen, F.IJmondSecretaris01/07/201930/06/2020
Schrijver, A. R.MonnickendamPenningmeester01/07/201901/07/2020
Mazel, R.C.Amsterdam-NachtwachtGouverneur01/07/201901/07/2020
Houtsma-Grech, J.A.Amsterdam Hoog-ZuidInkomend-gouverneur01/07/201901/07/2020
Goethem, B., vanKoggenlandImm Past District Gouvernor01/07/201901/07/2020

D.1580 Advies- en keuzecommissie

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Goethem, B., vanKoggenlandVoorzitter01/07/201930/06/2020
Deinum, H.HeilooCommissielid01/07/201830/06/2021
Ket, J.L.PurmerendCommissielid30/06/201430/06/2020
Legeland, A.Amsterdam-NieuwendamCommissielid30/06/201630/06/2022

D.1580 Districtsraad

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Kersbergen, F.IJmondSecretaris16/03/201830/06/2021
Schrijver, A. R.MonnickendamPenningmeester01/07/201930/06/2020
Mazel, R.C.Amsterdam-NachtwachtGouverneur01/07/201930/06/2020
Houtsma-Grech, J.A.Amsterdam Hoog-ZuidInkomend-gouverneur01/07/201930/06/2020
Deinum, H.HeilooCommissielid01/07/201901/07/2022
Groot, J. A.HeilooCommissielid01/07/201930/06/2022
Gunning, T.O.Bloemendaal-CapreraCommissielid06/01/201830/06/2020
Mourik, P. J., vanPurmerend-WaterlandCommissielid01/07/201730/06/2020
Postma, P.G.D.HeilooCommissielid31/12/201630/06/2020
Verra, S. I.ZaanstadCommissielid30/06/201830/06/2021
Zijl, R.A., vanZaandam-OostCommissielid28/02/201730/06/2020
Bakker, H. J. C.EnkhuizenArea / Assistent Governor14/03/201830/06/2021
Blok, J.M.Alkmaar-BergenArea / Assistent Governor01/07/201630/06/2020
Enthoven, R.H.M.Haarlemmermeer van 1852Area / Assistent Governor01/07/201930/06/2021
Garnier, F.P.M.AmstelveenArea / Assistent Governor30/06/201730/06/2020
Heijerman, G.A.Purmerend-WaterlandArea / Assistent Governor01/07/201901/07/2022
Hulsebosch, T. J.Haarlem OostArea / Assistent Governor02/10/201730/06/2020
Kuyt - Hemelrijk, E.J.Zaandam-OostArea / Assistent Governor31/01/201730/06/2020
Perton, F.BeverwijkArea / Assistent Governor01/07/201901/07/2022
Ruwiel, P.H.J.Amsterdam-SpinozaArea / Assistent Governor30/06/201830/06/2021
Tuit, R.P.Den HelderArea / Assistent Governor01/07/201901/07/2022
Goethem, B., vanKoggenlandImm Past District Gouvernor01/07/201930/06/2020

D.1580 DisCie Financiële Zaken

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Schrijver, A. R.MonnickendamVoorzitter01/07/201630/06/2022
Blok, J.M.Alkmaar-BergenCommissielid01/07/201901/07/2022
Kuipers, J.J.Santpoort-BrederodeCommissielid01/07/201901/07/2022

D.1580 DisCie Vocational Service

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Mourik, P. J., vanPurmerend-WaterlandVoorzitter01/07/201701/07/2020
Bijl, M. R.Purmerend WeidevenneCommissielid31/03/201830/06/2021
Duinker, CPurmerend-WaterlandCommissielid31/03/201830/06/2021
Ruijter, J.M.C., dePurmerend-WaterlandCommissielid01/07/201701/07/2020
Zwaag, E., van derSantpoort-BrederodeCommissielid30/09/201830/06/2021

D.1580 Rotaract Rotary Commisie

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Deinum, H.HeilooVoorzitter30/06/201830/06/2021
Meeuwse, M.HaarlemmermeerCommissielid01/07/201901/07/2022
Steusel, W.Amsterdam SloterdijkCommissielid01/07/201730/06/2020

D.1580 DisCie Jeugd en MDJC

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Postma, P.G.D.HeilooCommissielid31/12/201630/06/2020

D.1580 DisCie Ledenbeleid

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Verra, S. I.ZaanstadVoorzitter01/07/201830/06/2021
Demaret, AHeerhugowaard-LangedijkSecretaris01/07/201830/06/2021
Amson, M. E.Amstelveen-AmstelCommissielid01/07/201830/06/2021
Ginkel, P., vanAmsterdam-NachtwachtCommissielid01/07/201830/06/2021
Matthijsse, H.C.Santpoort-BrederodeCommissielid01/07/201830/06/2021
Sijp, T.DrechterlandCommissielid01/07/201830/06/2021

D.1580 DisCie Rotary Foundation

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Groot, J. A.HeilooVoorzitter01/07/201630/06/2022
Bokkel, P.P., teAmsterdam-BlauwCommissielid01/07/201630/06/2022
Deinum, H.HeilooCommissielid01/07/201901/07/2022
Dumont, M.F.Amsterdam MinervaCommissielid30/06/201830/06/2021
Kruijf, H. J., deIJmondCommissielid01/07/201830/06/2021
Logman-Mucuthi, P.W.AlkmaarCommissielid01/07/201630/06/2022
Reichert, C.L.A.HeilooCommissielid01/07/201901/07/2022

D.1580 Rotary Leadership Institute

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Deinum, H.HeilooVoorzitter30/06/201830/06/2021
Kersbergen, F.IJmondCommissielid30/06/201830/06/2021
Leutscher, E.Santpoort-BrederodeCommissielid30/06/201830/06/2021
Otterloo, C., vanPurmerendCommissielid30/06/201830/06/2021

D.1580 District Media Commissie

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Gunning, T.O.Bloemendaal-CapreraVoorzitter14/12/201730/06/2020

D.1580 DisCie Water

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Zijl, R.A., vanZaandam-OostVoorzitter28/02/201730/06/2020
Olykan, J. P.Amsterdam-NachtwachtCommissielid30/06/201830/06/2021
Volberda, J.HeemstedeCommissielid30/06/201830/06/2021

D.1580 Council on Legislation (CoL)

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Kleuters, P. C.Hoorn-de CompagnieCommissielid30/06/201730/06/2020
Voort, R. C. W., van derSantpoortCommissielid30/06/201730/06/2020

D.1580 oud-gouverneurs

NaamLid van RCFunctieBegindatumEinddatum
Biemond, H. P.Amsterdam-HalfwegCommissielid30/06/200430/06/2099
Deinum, H.HeilooCommissielid30/06/201730/06/2099
Goethem, B., vanKoggenlandCommissielid01/07/201901/07/2099
Hoffscholte, J.I.M.Aalsmeer-Mijdrecht-UithoornCommissielid30/06/200930/06/2099
Ket, J.L.PurmerendCommissielid30/06/201430/06/2099
Kleuters, P. C.Hoorn-de CompagnieCommissielid30/06/201130/06/2099
Klok, P.Den HelderCommissielid30/06/200130/06/2099
Koster, J.Amsterdam WestCommissielid30/06/200230/06/2099
Leerdam, J. M. L., vanHoornCommissielid30/06/200330/06/2099
Legeland, A.Amsterdam-NieuwendamCommissielid30/06/201630/06/2099
Leutscher, E.Santpoort-BrederodeCommissielid30/06/201330/06/2099
Meijer, G. H. M. J.Purmerend-WaterlandCommissielid30/06/198830/06/2099
Roorda, L. A. M.HeemstedeCommissielid30/06/199530/06/2099
Schrijver, A. R.MonnickendamCommissielid30/06/200730/06/2099
Voort, R. C. W., van derSantpoortCommissielid30/06/201230/06/2099
Zeeuw, J. J., deAlkmaar-de WaagCommissielid30/06/200630/06/2099