De mensen

D.1580 Districtsstaf

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Kersbergen, F. IJmond Secretaris 16/03/2018 30/06/2020
Schrijver, A. R. Monnickendam Penningmeester 30/06/2016 30/06/2019
van Goethem, B. Koggenland Gouverneur 30/06/2018 30/06/2019
Mazel, R.C. Amsterdam-Nachtwacht Inkomend-gouverneur 30/06/2018 30/06/2019
Deinum, H. Heiloo Imm Past District Gouvernor 30/06/2018 30/06/2019

D.1580 Advies- en keuzecommissie

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Deinum, H. Heiloo Voorzitter 30/06/2018 30/06/2024
Ket, J.L. Purmerend Commissielid 30/06/2014 30/06/2020
Legeland, A. Amsterdam-Nieuwendam Commissielid 30/06/2016 30/06/2022
Leutscher, E. Santpoort-Brederode Commissielid 30/06/2013 30/06/2019

D.1580 Districtsraad

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Kersbergen, F. IJmond Secretaris 16/03/2018 30/06/2021
Schrijver, A. R. Monnickendam Penningmeester 30/06/2016 30/06/2019
van Goethem, B. Koggenland Gouverneur 30/06/2018 30/06/2019
Mazel, R.C. Amsterdam-Nachtwacht Inkomend-gouverneur 30/06/2018 30/06/2019
Groot, J. A. Heiloo Commissielid 30/06/2016 30/06/2019
Gunning, T.O. Bloemendaal-Caprera Commissielid 06/01/2018 30/06/2020
Olsthoorn, A.W.M. Zaandam-Oost Commissielid 31/08/2017 30/06/2020
Postma, P.G.D. Heiloo Commissielid 31/12/2016 30/06/2020
Verra, S. I. Zaanstad Commissielid 30/06/2018 30/06/2021
Zijl, R.A., van Zaandam-Oost Commissielid 28/02/2017 30/06/2019
Bravenboer, C.L. Den Helder Districtsredacteur 31/01/2018 30/06/2020
Bakker, H. J. C. Enkhuizen Area / Assistent Governor 14/03/2018 30/06/2021
Blok, J.M. Alkmaar-Bergen Area / Assistent Governor 30/06/2016 30/06/2019
Enthoven, R.H.M. Haarlemmermeer van 1852 Area / Assistent Governor 30/06/2018 29/06/2019
Garnier, F.P.M. Amstelveen Area / Assistent Governor 30/06/2017 30/06/2020
Hulsebosch, T. J. Haarlem Oost Area / Assistent Governor 02/10/2017 30/06/2020
Kuipers, J.J. Santpoort-Brederode Area / Assistent Governor 30/06/2016 30/06/2019
Kuyt - Hemelrijk, E.J. Zaandam-Oost Area / Assistent Governor 31/01/2017 30/06/2020
Otterloo, C., van Purmerend Area / Assistent Governor 31/12/2013 30/06/2019
Ruwiel, P.H.J. Amsterdam-Spinoza Area / Assistent Governor 30/06/2018 30/06/2021
Deinum, H. Heiloo Imm Past District Gouvernor 30/06/2018 30/06/2019

D.1580 DisCie Financiële Zaken

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Schrijver, A. R. Monnickendam Voorzitter 30/06/2016 30/06/2019
Eiff, M. Anna Paulowna Commissielid 30/06/2013 30/06/2019

D.1580 DisCie Vocational Service

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Mourik, P. J., van Purmerend-Waterland Voorzitter 30/06/2016 30/06/2019
Bijl, M. R. Purmerend Weidevenne Commissielid 31/03/2018 30/06/2020
Duinker, C Purmerend-Waterland Commissielid 31/03/2018 30/06/2020
Ruijter, C.M, de Purmerend Weidevenne Commissielid 30/06/2016 30/06/2019
Zwaag, E., van der Santpoort-Brederode Commissielid 30/09/2018 30/06/2021

D.1580 Rotaract Rotary Commisie

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Deinum, H. Heiloo Voorzitter 30/06/2018 30/06/2021
Kersbergen, F. IJmond Commissielid 30/06/2017 30/06/2020
Steusel, W. Amsterdam Sloterdijk Commissielid 30/06/2017 30/06/2019

D.1580 DisCie Jeugd en MDJC

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Postma, P.G.D. Heiloo Commissielid 31/12/2016 30/06/2020

D.1580 DisCie Ledenbeleid

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Verra, S. I. Zaanstad Voorzitter 30/06/2018 30/06/2019
Demaret, A Heerhugowaard-Langedijk Secretaris 30/06/2018 30/06/2019
Amson, M. E. Amstelveen-Amstel Commissielid 30/06/2018 30/06/2019
Ginkel, P., van Amsterdam-Nachtwacht Commissielid 30/06/2018 30/06/2019
Matthijsse, H.C. Santpoort-Brederode Commissielid 30/06/2018 30/06/2019
Sijp, T. Drechterland Commissielid 30/06/2018 30/06/2019
Visser, A.J. Amsterdam West Commissielid 30/06/2018 30/06/2019

D.1580 DisCie Rotary Foundation

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Groot, J. A. Heiloo Voorzitter 30/06/2016 30/06/2019
Bokkel, P.P., te Amsterdam-Blauw Commissielid 30/06/2016 30/06/2019
Dumont, M.F. Amsterdam Minerva Commissielid 30/06/2018 30/06/2021
Kruijf, H. J., de IJmond Commissielid 30/06/2018 30/06/2019
Mucuthi, P.W. Alkmaar Commissielid 30/06/2016 30/06/2019
Wasch, B Koggenland Commissielid 30/06/2016 30/06/2019

D.1580 Rotary Leadership Institute

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Deinum, H. Heiloo Commissielid 30/06/2018 30/06/2021
Kersbergen, F. IJmond Commissielid 30/06/2018 30/06/2021
Leutscher, E. Santpoort-Brederode Commissielid 30/06/2018 30/06/2021
Mazel, R.C. Amsterdam-Nachtwacht Commissielid 30/06/2018 30/06/2021
Otterloo, C., van Purmerend Commissielid 30/06/2018 30/06/2021
Schenk, E. Enkhuizen Commissielid 30/06/2018 30/06/2021

D.1580 District Media Commissie

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Gunning, T.O. Bloemendaal-Caprera Voorzitter 14/12/2017 30/06/2020
Boer, S., de Amsterdam Sloterdijk Commissielid 14/12/2017 30/06/2020
Bravenboer, C.L. Den Helder Districtsredacteur 14/12/2017 30/06/2020
Schrijver, A. R. Monnickendam Webmaster 30/06/2007 30/06/2019

D.1580 DisCie Water

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Zijl, R.A., van Zaandam-Oost Voorzitter 28/02/2017 30/06/2020
Bakker, H. J. C. Enkhuizen Secretaris 30/06/2017 30/06/2020
Leutscher, E. Santpoort-Brederode Commissielid 30/06/2017 30/06/2020
Olykan, J. P. Amsterdam-Nachtwacht Commissielid 30/06/2018 30/06/2021
Volberda, J. Heemstede Commissielid 30/06/2018 30/06/2019

D.1580 Council on Legislation (CoL)

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Kleuters, P. C. Hoorn-de Compagnie Voorzitter 30/06/2017 30/06/2020
Voort, R. C. W., van der Santpoort Commissielid 30/06/2017 30/06/2020

D.1580 oud-gouverneurs

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Biemond, H. P. Amsterdam-Halfweg Commissielid 30/06/2004 30/06/2099
Deinum, H. Heiloo Commissielid 30/06/2017 30/06/2099
Hoffscholte, J.I.M. Aalsmeer-Mijdrecht-Uithoorn Commissielid 30/06/2009 30/06/2099
Ket, J.L. Purmerend Commissielid 30/06/2014 30/06/2099
Kleuters, P. C. Hoorn-de Compagnie Commissielid 30/06/2011 30/06/2099
Klok, P. Den Helder Commissielid 30/06/2001 30/06/2099
Koster, J. Amsterdam West Commissielid 30/06/2002 30/06/2099
Leerdam, J. M. L., van Hoorn Commissielid 30/06/2003 30/06/2099
Legeland, A. Amsterdam-Nieuwendam Commissielid 30/06/2016 30/06/2099
Leutscher, E. Santpoort-Brederode Commissielid 30/06/2013 30/06/2099
Meijer, G. H. M. J. Purmerend-Waterland Commissielid 30/06/1988 30/06/2099
Roorda, L. A. M. Heemstede Commissielid 30/06/1995 30/06/2099
Schrijver, A. R. Monnickendam Commissielid 30/06/2007 30/06/2099
Voort, R. C. W., van der Santpoort Commissielid 30/06/2012 30/06/2099
Zeeuw, J. J., de Alkmaar-de Waag Commissielid 30/06/2006 30/06/2099