De mensen

D1600 Districtsbestuur

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Gaasbeek, D.M. Barendrecht Secretaris 30/06/2015 30/06/2018
Verwey, H. F. Leiden AM Gouverneur 30/06/2017 30/06/2018
Vaart, S. P., van der 's-Gravenhage Oost Inkomend-gouverneur 30/06/2017 30/06/2018
Bootsma, C.J. Rotterdam-Nieuwe dag Ink.-ink.-gouverneur 30/06/2017 29/06/2018
Goedendorp, W. J. Vlaardingen 80 Imm Past District Gouvernor 30/06/2017 30/06/2018

D1600 Districtspenningmeester

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Dirksen, R. W. Rotterdam-Kralingen Commissielid 30/06/2016 30/06/2019

D1600 Assistent-gouverneurs (AG)

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Barendregt, B. N. Barendrecht Area / Assistent Governor 30/06/2017 30/06/2020
Beijersbergen, M.W. Sassenheim Area / Assistent Governor 30/06/2017 30/06/2020
Berkelaar, A. Rotterdam-Nieuwe dag Area / Assistent Governor 30/06/2015 30/06/2018
Couvée, J. D. J. Delft Area / Assistent Governor 30/06/2017 30/06/2020
Kevenaar, V.L.M. Vlaardingen Area / Assistent Governor 30/06/2017 30/06/2020
Speel, F.J.M. Zoetermeer Area / Assistent Governor 30/06/2017 30/06/2020
Stallinga, J.R. Wassenaar-Wetering Area / Assistent Governor 30/06/2015 30/06/2018
Woudstra, J. 's-Gravenhage-Kijkduin Area / Assistent Governor 30/06/2017 30/06/2020

D1600 Voorbereiding Verkiezing DG

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Verwey, H. F. Leiden AM Voorzitter 30/06/2017 30/06/2018
Bootsma, C.J. Rotterdam-Nieuwe dag Commissielid 30/06/2017 30/06/2020
Goedendorp, W. J. Vlaardingen 80 Commissielid 30/06/2017 30/06/2018
Vaart, S. P., van der 's-Gravenhage Oost Commissielid 30/06/2016 30/06/2021

D1600 Commissie Ledenbeleid

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Verwey, H. F. Leiden AM Voorzitter 31/12/2017 29/06/2020
Gaasbeek, D.M. Barendrecht Commissielid 31/12/2017 29/06/2020
Kanhai, L.J.S.D. Delft-Vermeer Commissielid 31/12/2017 29/06/2020
Lijster - van Kampen, G.P.A., de Voorhout Commissielid 31/12/2016 29/06/2020
Merweland, R.G., van Leiden AM Commissielid 31/12/2017 29/06/2020
Sleeboom, H. P. 's-Gravenhage-Kijkduin Commissielid 31/12/2017 29/06/2020

D1600 District Media Commissie

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Kevenaar, V.L.M. Vlaardingen Voorzitter 31/12/2017 30/06/2020
Beijersbergen, M.W. Sassenheim Commissielid 31/12/2017 30/06/2020
Brockhus, A. M. E. Vlaardingen 80 Commissielid 30/06/2016 30/06/2019
Smits, J. Schiedam Commissielid 31/12/2017 30/06/2020

D1600 Redactie Rotary Magazine

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Klinkenberg, J. Oegstgeest e.o. Districtsredacteur 30/06/2015 30/06/2018

D1600 Commissie Vocational Service

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Smits, J. Schiedam Secretaris 30/06/2017 30/06/2020
Bosma, E.M. Rotterdam-Stad Commissielid 30/06/2017 30/06/2020
Evelo, E.J. Zoetermeer-Zegwaart Commissielid 30/06/2016 30/06/2019
Kuijlman, C. Vlaardingen 80 Commissielid 30/06/2017 30/06/2020
Oldenboom, R. Delft Commissielid 30/06/2016 30/06/2019
Vrij, N, de Rotterdam-Alexander Commissielid 30/06/2016 30/06/2019

D1600 Commissie Rotary Foundation

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Jansen, W.L. Hillegom-Lisse Voorzitter 30/06/2016 30/06/2019
Brouwer-Reith, A.J.T. Rotterdam-Mainport Commissielid 30/06/2016 30/06/2019
Goedendorp, W. J. Vlaardingen 80 Commissielid 30/06/2017 30/06/2020
Jonkman, N. Voorschoten-Leidschendam Commissielid 30/06/2017 30/06/2020
Kerkhof, I.E.B.M., van Rijswijk-Ypenburg Commissielid 30/06/2017 30/06/2020
Kloosterman, H.J. Voorburg-Vliet Commissielid 30/06/2017 30/06/2020
Smit, J. Schiedam Commissielid 30/06/2017 30/06/2020
Stellingwerff Beintema, S. Voorhout Commissielid 30/06/2017 30/06/2020
Zuiderwijk, C. P. J. Pijnacker-Nootdorp Commissielid 30/06/2016 30/06/2019

D1600 Rotary Scholarships

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Smit, J. Schiedam Voorzitter 31/12/2017 30/06/2020

D1600 UNESCO-IHE Partnership commissie

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Alaerts, G Rijswijk (Z.H.) Commissielid 30/06/2017 30/06/2020
Augustinus, T. Delft-Koningsveld Commissielid 30/06/2017 30/06/2020
Hendriksen, S. A. P. J. 's-Gravenhage Noord Commissielid 30/06/2016 30/06/2019
Jansen, W.L. Hillegom-Lisse Commissielid 30/06/2017 30/06/2020
Kloosterman, H.J. Voorburg-Vliet Commissielid 30/06/2017 30/06/2018

D1600 Rotary Youth Leadership Award (RYLA)

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Jonkman, N. Voorschoten-Leidschendam Voorzitter 30/06/2015 30/06/2018
Klep, E.S.F. Rotterdam Penningmeester 30/06/2016 30/06/2019

D1600 Afgevaardigden Council on Legislation (CoL)

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Putten, W., van 's-Gravenhage Zuid Voorzitter 30/06/2013 30/06/2019
Brug, M.A.W., van der Wassenaar-Ter Horst Commissielid 30/06/2017 30/06/2020

D1600 Oud-Gouverneurs

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Goedendorp, W. J. Vlaardingen 80 Voorzitter 30/06/2017 30/06/2023
Beers, B. E. M. 's-Gravenhage-Residentie Commissielid 30/06/2013 30/06/2022
Brug, M.A.W., van der Wassenaar-Ter Horst Commissielid 30/06/2016 30/06/2022
Jagt, F. M., van der Delft-Koningsveld Commissielid 29/06/2013 29/06/2021
Kalff, C. R. F. Wassenaar Commissielid 30/06/2013 30/06/2022
Kraak, M. L. 's-Gravenhage Noord Commissielid 30/06/2015 30/06/2021
Meerburg, J. L. Rijnwoude Commissielid 30/06/2013 30/06/2022
Putten, W., van 's-Gravenhage Zuid Commissielid 30/06/2012 30/06/2021
Visser, J.J.F. Voorschoten-Leidschendam Commissielid 30/06/2013 30/06/2022
Vliet, A., van Lansingerland Commissielid 30/06/2013 30/06/2022
Wesel, G. R. J., van Leiden-Oost Commissielid 30/06/2012 30/06/2021