De mensen

D1600 Districtsbestuur

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Weber, F.J. Leiderdorp Secretaris 30/06/2018 29/06/2021
Dirksen, R. W. Rotterdam-Kralingen Penningmeester 30/06/2016 29/06/2019
Vaart, S. P., van der 's-Gravenhage Oost Gouverneur 30/06/2016 29/06/2020
Bootsma, C.J. Rotterdam-Nieuwe dag Inkomend-gouverneur 30/06/2017 29/06/2021
Grevenstein, P. V. U., van Oegstgeest e.o. Ink.-ink.-gouverneur 30/06/2018 29/06/2022
Verwey, H. F. Leiden AM Imm Past District Gouvernor 30/06/2015 29/06/2019

D1600 Assistent-gouverneurs (AG)

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Barendregt, B. N. Barendrecht Area / Assistent Governor 30/06/2017 30/06/2020
Beijersbergen, M.W. Sassenheim Area / Assistent Governor 30/06/2017 30/06/2020
Couvée, J. D. J. Delft Area / Assistent Governor 30/06/2017 30/06/2020
Kevenaar, V.L.M. Vlaardingen Area / Assistent Governor 30/06/2017 30/06/2020
Kiebert, I. M. C. V. T. Rotterdam-Stad Area / Assistent Governor 30/06/2018 29/06/2021
Speel, F.J.M. Zoetermeer Area / Assistent Governor 30/06/2017 30/06/2020
Stallinga, J.R. Wassenaar-Wetering Area / Assistent Governor 30/06/2018 30/06/2021
Woudstra, J. 's-Gravenhage-Kijkduin Area / Assistent Governor 30/06/2017 30/06/2020

D1600 Voorbereiding Verkiezing DG

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Vaart, S. P., van der 's-Gravenhage Oost Voorzitter 30/06/2016 30/06/2020
Bootsma, C.J. Rotterdam-Nieuwe dag Commissielid 30/06/2017 30/06/2021
Grevenstein, P. V. U., van Oegstgeest e.o. Commissielid 30/06/2018 30/06/2022
Verwey, H. F. Leiden AM Commissielid 30/06/2015 30/06/2019

D1600 Districtscommissie Ledenbeleid

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Verwey, H. F. Leiden AM Voorzitter 31/12/2017 29/06/2020
Gaasbeek, D.M. Barendrecht Commissielid 31/12/2017 29/06/2020
Kanhai, L.J.S.D. Delft-Vermeer Commissielid 31/12/2017 29/06/2020
Lijster - van Kampen, G.P.A., de Voorhout Commissielid 31/12/2016 29/06/2020
Merweland, R.G., van Leiden AM Commissielid 31/12/2017 29/06/2020
Sleeboom, H. P. 's-Gravenhage-Kijkduin Commissielid 31/12/2017 29/06/2020

D1600 District Alumni Commissie

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Kraak, M. L. 's-Gravenhage Noord Voorzitter 30/06/2017 29/06/2020
Gaasbeek, D.M. Barendrecht Commissielid 30/06/2017 30/06/2020
Kanhai, L.J.S.D. Delft-Vermeer Commissielid 30/06/2017 30/06/2020
Verwey, H. F. Leiden AM Commissielid 30/06/2017 30/06/2020

D1600 District Media Commissie

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Kevenaar, V.L.M. Vlaardingen Voorzitter 31/12/2017 30/06/2020
Beijersbergen, M.W. Sassenheim Commissielid 31/12/2017 30/06/2020
Brockhus, A. M. E. Vlaardingen 80 Commissielid 30/06/2016 30/06/2019
Smits, J. Schiedam Commissielid 31/12/2017 30/06/2020

D1600 Districtsredactie Rotary Magazine

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Klinkenberg, J. Oegstgeest e.o. Districtsredacteur 30/06/2018 30/06/2019

D1600 Webcontent Districtswebsite

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Brockhus, A. M. E. Vlaardingen 80 Voorzitter 30/06/2017 30/06/2020

D1600 Webmaster

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Vos, J.B. Roelofarendsveen-Alkemade Voorzitter 30/06/2018 30/06/2021

D1600 Commissaris International Service

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Boersen, L.A.S. Voorschoten-Leidschendam Voorzitter 30/06/2018 30/06/2021

D1600 Districtscommissie Vocational Service

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Smits, J. Schiedam Secretaris 30/06/2017 30/06/2020
Bosma, E.M. Rotterdam-Stad Commissielid 30/06/2017 30/06/2020
Evelo, E.J. Zoetermeer-Zegwaart Commissielid 30/06/2016 30/06/2019
Kuijlman, C. Vlaardingen 80 Commissielid 30/06/2017 30/06/2020
Oldenboom, R. Delft Commissielid 30/06/2016 30/06/2019

D1600 Districtscommissie Rotary Foundation

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Jansen, W.L. Hillegom-Lisse Voorzitter 30/06/2016 30/06/2019
Brouwer-Reith, A.J.T. Rotterdam-Mainport Commissielid 30/06/2016 30/06/2019
Goedendorp, W. J. Vlaardingen 80 Commissielid 30/06/2017 30/06/2020
Jonkman, N. Voorschoten-Leidschendam Commissielid 30/06/2017 30/06/2020
Kerkhof, I.E.B.M., van Rijswijk-Ypenburg Commissielid 30/06/2017 30/06/2020
Kloosterman, H.J. Voorburg-Vliet Commissielid 30/06/2017 30/06/2020
Smit, J. Schiedam Commissielid 30/06/2017 30/06/2020
Stellingwerff Beintema, S. Voorhout Commissielid 30/06/2017 30/06/2020
Zuiderwijk, C. P. J. Pijnacker-Nootdorp Commissielid 30/06/2016 30/06/2019

D1600 Grants Subcommittee Chair

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Hendriksen, S. A. P. J. 's-Gravenhage Noord Voorzitter 30/06/2016 30/06/2019

D1600 Rotary Scholarships VTT

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Smit, J. Schiedam Voorzitter 31/12/2017 30/06/2020

D1600 IHE Delft Partnership Commissie

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Goedendorp, W. J. Vlaardingen 80 Voorzitter 30/06/2018 30/06/2021
Alaerts, G Rijswijk (Z.H.) Commissielid 30/06/2017 30/06/2020
Augustinus, T. Delft-Koningsveld Commissielid 30/06/2017 30/06/2020
Hendriksen, S. A. P. J. 's-Gravenhage Noord Commissielid 30/06/2016 30/06/2019
Jansen, W.L. Hillegom-Lisse Commissielid 30/06/2017 30/06/2020
Jonkman, N. Voorschoten-Leidschendam Commissielid 30/06/2018 30/06/2021
Kloosterman, H.J. Voorburg-Vliet Commissielid 30/06/2018 30/06/2021
Vaart, S. P., van der 's-Gravenhage Oost Commissielid 30/06/2018 30/06/2021

D1600 RLI Rotary Leadership Institute

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Verwey, H. F. Leiden AM Voorzitter 30/06/2018 30/06/2021
Berkelaar, A. Rotterdam-Nieuwe dag Commissielid 30/06/2018 30/06/2021
Gaasbeek, D.M. Barendrecht Commissielid 30/06/2018 30/06/2021
Goedendorp, W. J. Vlaardingen 80 Commissielid 30/06/2018 30/06/2021

D1600 Regio Jeugd Commissaris RJC

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Ami, M.J.W., l' Wassenaar-Wetering Commissielid 30/06/2017 30/06/2020
Duijnen, R., van Schiedam-de Veste Commissielid 30/06/2017 30/06/2020

D1600 District Chair Rotary Global Awards

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Berkelaar, A. Rotterdam-Nieuwe dag Commissielid 30/06/2016 30/06/2019

D1600 RYLA Rotary Youth Leadership Award

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Jonkman, N. Voorschoten-Leidschendam Voorzitter 30/06/2018 30/06/2021
Klep, E.S.F. Rotterdam Penningmeester 30/06/2016 30/06/2019

D1600 Afgevaardigden Council on Legislation (CoL)

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Putten, W., van 's-Gravenhage Zuid Voorzitter 30/06/2013 30/06/2019
Brug, M.A.W., van der Wassenaar-Ter Horst Commissielid 30/06/2017 30/06/2020

D1600 Kascommissie

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Wijmans, M.L. Rijswijk-Ypenburg Commissielid 30/06/2018 29/06/2021
Winter, A., de Wassenaar-Ter Horst Commissielid 30/06/2018 29/06/2021

D1600 Oud-Gouverneurs

Naam Lid van RC Functie Begindatum Einddatum
Goedendorp, W. J. Vlaardingen 80 Voorzitter 30/06/2017 30/06/2023
Beers, B. E. M. 's-Gravenhage-Residentie Commissielid 30/06/2013 30/06/2022
Brug, M.A.W., van der Wassenaar-Ter Horst Commissielid 30/06/2016 30/06/2022
Jagt, F. M., van der Delft-Koningsveld Commissielid 29/06/2013 29/06/2021
Kalff, C. R. F. Wassenaar Commissielid 30/06/2013 30/06/2022
Kraak, M. L. 's-Gravenhage Noord Commissielid 30/06/2015 30/06/2021
Meerburg, J. L. Rijnwoude Commissielid 30/06/2013 30/06/2022
Putten, W., van 's-Gravenhage Zuid Commissielid 30/06/2012 30/06/2021
Visser, J.J.F. Voorschoten-Leidschendam Commissielid 30/06/2013 30/06/2022
Vliet, A., van Lansingerland Commissielid 30/06/2013 30/06/2022
Wesel, G. R. J., van Leiden-Oost Commissielid 30/06/2012 30/06/2021