Kastelentocht2007 | 19/8/2007
Stichtse aanspanning – zondag 19 augustus 2007
Het aangespannen evenement op de Utrechtse Heuvelrug
Wanneer: Zondag 19 augustus
Locatie: Van Vliet Kastanjehout aan de Gooyerdijk 41 te Langbroek
Op zondag 19 augustus 2007 wordt weer de vermaarde kastelentocht 2007 georganiseerd. Rotaryclub Doorn wil graag voor de eigen omgeving een rol spelen. In dit geval halen en brengen wij mensen die zich niet zo gemakkelijk bewegen, door gebrekkige lichamelijke omstandigheden.
Ook dit jaar zal de Commissie Community Service een haal- en brengservice organiseren, waarbij de leden van de club het vervoer invullen. Zoals gebruikelijk zullen we ter plaatse van Van Vliet Kastanjehout aan de Gooyerdijk 41 te Langbroek een opstelling maken met stoelen, waar onder het genot van een kop koffie of thee met iets lekkers kan worden gekeken naar al die meer dan 100 fraaie aanspanningen.
Wilt u gebruikmaken van de haal- en brengservice door Rotary leden? Laat het ons even weten met een e-mail naar rdoorn@planet.nl
Het is altijd gemoedelijk en ontspannen. Hopelijk is de temperatuur hoger dan afgelopen jaar, toen een uur nadat iedereen weer thuis was een hoosbui losbarstte. Vorig jaar deden ongeveer 60 mensen mee. Het geheel werd toen ondersteund door veel leden van Rotaryclub Doorn met hun aanhang.
Cees van Vliet van “van Vliet Kastanjehout”, geeft ons al jaren, geheel belangeloos de gelegenheid om op zijn bedrijf onze gasten te ontvangen.
