Bunnik in actie voor ALS
ALS is een ziekte waarvoor nog geen behandeling bestaat. Onderzoek blijft noodzakelijk om patiënten en hun naasten perspectief te bieden. Vanuit die urgentie organiseerde Rotaryclub Bunnik op 7 februari 2026 de Tribute Night.
Dit bijzondere evenement bracht Bunnik samen in de strijd tegen ALS en was een indrukwekkend eerbetoon aan ALS patiënt Frank Bos, zijn gezin, familie, vrienden en zijn “PEDALS”.
Met zo’n 700 bezoekers was de opkomst overweldigend. Bunnik kwam samen voor een avond waarin muziek, ontmoeting en betekenis hand in hand gingen. DJ’s en livebands zorgden voor een feestelijke sfeer.
Het muzikale hoogtepunt van de avond was zonder twijfel het optreden van Emanuel, De Artiest. Met zijn energieke performance en oprechte betrokkenheid wist hij de zaal niet alleen in beweging te krijgen, maar ook te raken. Zijn optreden onderstreepte waar de avond voor stond: Samen stilstaan bij het leven, juist door het te vieren.
Naast de bekendmaking van de hoofdprijs van de loterij, mocht Pascal van de Ven, de voorzitter van Rotary Club Bunnik een cheque van maar liefst 50.000 euro overhandigen aan Frank Bos. Een zichtbaar emotioneel moment.
Helaas is er nog geen behandeling voor Amyotrofische Laterale Sclerose (ALS) en is er veel geld nodig voor onderzoek. Namens Stichting ALS ontving Rotary Club Bunnik een symbolisch puzzelstuk. Onderdeel zijn van een grotere puzzel die pas compleet is wanneer er een behandeling voor ALS gevonden is.
Tribute Night was meer dan een feestavond. Het was een krachtig signaal van wat een hechte gemeenschap kan bereiken wanneer zij samen de schouders eronder zet. Bunnik liet zien dat betrokkenheid verbindt en dat hoop ontstaat wanneer mensen samen in beweging komen.
Wil je sfeer van de avond proeven, bezoek dan de website van Rotary Club Bunnik https://www.rotary.nl/bunnik/ en bekijk de Foto’s en The After Movie.