© 2023 Rotary in Nederland.
Alle rechten voorbehouden.

2022-04 Schrijversavond Roxane van Iperen

Literaire avond met Roxane van Iperen

11 april 2022, van 20:00 tot 22:00 | Hotel Schimmel 1885 (Stationsweg Oost 243 in Woudenberg)

Kosten: € 8,50

De Rotary, de Bibliotheek Scherpenzeel en de Bibliotheek Woudenberg ontvangen op maandag 11 april 2022 om 20.00 uur de bekende en veelgeprezen schrijfster Roxane van Iperen op de jaarlijkse schrijversavond tijdens de Boekenweek.

Schrijver en jurist Roxane van Iperen (Nijmegen, 1976) werd bij een groot publiek bekend met ’t Hooge Nest, waarmee ze de Opzij Literatuurprijs 2019 won en de shortlist van de NS Publieksprijs 2020 behaalde. Van het boek werden tot op heden 250.000 exemplaren verkocht. Het verscheen in twaalf landen in vertaling en bereikte de bestsellerlijsten in Duitsland en Engeland. Het boek gaat over het gelijknamige huis in ‘t Gooi, dat Van Iperen met haar gezin bewoont, en waar de moedige Joodse zussen Brilleslijper onder de neus van Anton Mussert tientallen Joodse onderduikers onderbrachten.

Roxane van Iperen debuteerde als romancier in 2016 met Schuim der aarde, een aangrijpende roman over het leven op een zandvlakte en in een drukke stad in Brazilië, een wereld waarin moraliteit een hol begrip is en maar één ding telt: overleven. Ze wint hiermee de Hebban Debuutprijs.