© 2021 Rotary in Nederland.
Alle rechten voorbehouden.

Voorzittersketen 1993 - 2020

Rotary Op Seyst keten 1993 – 2018

C:\Users\nlotten5\Documents\Documents\Documenten MOMO\Rotary\Rotary website beheer\Vernieuwen bestanden\image.png

2018-2019

Marten van Vugt
Classificatie: Rechtelijke macht

C:\Users\efins\Documents\Rotary\Communicatie\Website\Voorzitterketting\IMG_5829.jpg

2017-2018

Myriam Visschedijk
Classificatie: Kwaliteitsmanagement

C:\Users\efins\Documents\Rotary\Communicatie\Website\Voorzitterketting\IMG_5830.jpg

2014-2015

Lilian ten Bokkel Huinink – Teng
Classificatie: Geneeskunde

C:\Users\nlotten5\Documents\Documents\Documenten MOMO\Rotary\Rotary website beheer\Vernieuwen bestanden\image2.png

2013-2014

Ton Hagenbeek
Classificatie: Hematologie

<foto ontbreekt>

2012-2013

AnneMarie Beijersbergen
Classificatie: Mediation

Picture 2

2011-2012

Frank Slob
Classificatie: Brandweer

Picture 3

2010-2011

Anita Dirks
Classificatie: beeldende kunst

Picture 4 Picture 5

2009-2010

Just Gonggrijp
Classificatie: automatisering

Picture 6

2008-2009

Marion van den Brink
Classificatie: interim management in contact centers

Picture 7

2007 – 2008

Nico Dijkshoorn
Classificatie: Diergeneeskunde

Picture 8

2006-2007

Annemieke Speelman
Classificatie: gemeentelijke overheid

Picture 9

2005-2006

Hans Haaksman
Classificatie: bloemen en onroerend goed

Picture 10

2004 -2005

Yvon Horsten
Classificatie: Landschapsarchitectuur

Picture 11

2003-2004

Pieter van der Weijden
Classificatie: Bestuurlijke advisering/banken

Picture 12

2002 -2003

Marjan Rossen
Classificiatie: management wetenschappelijk onderwijs

Picture 13

2001-2002

Vincent Baalman
Classificatie : organisatie gezondheidszorg

Picture 14

2000 – 2001

Cordula Prent
Classificatie: huid en lichaamsverzorging

Picture 15

1999-2000

Frits van Hees
Classificatie: advocatuur

Picture 16

1998-1999

Janneke van Weelderen
Classificatie: interim management gezondheidszorg

Picture 17

1997-1998

Jaap Lagendijk
Classificatie: Coöperatief georganiseerde banken

Picture 18

1996 -1997

Katrtrien Kasdorp
Classificatie: gerechtelijke macht

Picture 19

1995-1996

Hans Portheine
Classificatie: Spoorwegen

Picture 20

1994-1995

Georgette Hoogveld-Libar
Classificatie: Kinderbescherming

Picture 21

1993 – 1994

Frits van Voorden
Classificatie: monumentenzorg

Picture 22