Shelterbox voor Venezuela
Aardbevingen in Venezuela

Wat doet ShelterBox op dit moment?
We zijn in Venezuela in actie gekomen na de twee zware aardbevingen van 24 juni. Volgens de meest recente informatie zijn meer dan 1.450 mensen om het leven gekomen en ruim 3.150 mensen gewond geraakt. Onze focus ligt op mensen die hun huis zijn kwijtgeraakt of niet veilig naar huis kunnen terugkeren.
We brengen de behoefte aan noodonderdak en essentiële hulpgoederen in kaart, zodat we gericht kunnen helpen.
Tegelijkertijd stemmen we af met Rotary-partners en andere organisaties in de regio.
Zo zorgen we dat onze hulp aansluit op de situatie ter plaatse en terechtkomt bij de gezinnen die het zwaarst zijn getroffen.
Wat verwacht ShelterBox hierna te doen?
Op basis van eerdere aardbevingsresponsen verwacht ShelterBox onder meer ShelterKits, dekens, slaapmatten en solarlights te kunnen inzetten. Waarschijnlijk zullen tienduizenden mensen behoefte hebben aan noodonderdak en andere essentiële hulpgoederen. Voor maar €25,- geeft u al een solarlight of voor €75,- een ShelterKit met dekzeilen en reparatiemateriaal.
Duizenden mensen hebben dringend uw hulp nodig Uw steun helpt om levensreddende hulp te bieden!
Voor meer informatie ,
ga naar: https://shelterbox.nl/waar-we-werken/venezuela/
of doneer direct

Marijke Inklaar, voorzitter ShelterBox Nederland