Save the Date! Doe mee aan deze unieke golfdag voor het goede doel!

Golfen voor Parkinson – Doe mee!

Rotary Leudal organiseert op vrijdag 11 september op Golfbaan De Herkenbosche een bijzonder golfevenement waarvan de opbrengst ten goede komt aan projecten rondom de ziekte van Parkinson.

De deelnemers kunnen kiezen uit een 9-holes Texas Scramble golftoernooi of een golfclinic voor beginners, waardoor zowel ervaren golfers als mensen zonder golfervaring kunnen deelnemen. Aansluitend vindt een gezellige BBQ en een fundraisingavond plaats.

Met dit evenement wil Rotary Leudal geld inzamelen voor initiatieven die bijdragen aan meer kennis, onderzoek en ondersteuning voor mensen met Parkinson. De ziekte treft een groeiend aantal mensen in Nederland en heeft een grote impact op patiënten en hun naasten.

"Met dit toernooi willen we niet alleen geld ophalen, maar ook aandacht vragen voor de ziekte van Parkinson en de mensen die er dagelijks mee te maken hebben," aldus de organisatie.

Programma
13.30 uur – Ontvangst met koffie en Limburgse vlaai
14.00 uur – Start 9-holes Texas Scramble en golfclinic
17.00 uur – Borrel en ontmoeting
18.00 uur – Prijsuitreiking en fundraisingactiviteit
18.15 uur – BBQ-buffet

Ook mensen die niet golfen zijn van harte welkom en kunnen deelnemen aan het avondprogramma met BBQ.

Praktische informatie
Datum: Vrijdag 11 september 2026
Locatie: Golfbaan De Herkenbosche, Herkenbosch
Organisatie: Rotary Leudal.