© 2024 Rotary in Nederland.
Alle rechten voorbehouden.

Charles Groenhuijsen op bezoek bij Rotary het Westland

Charles Groenhuijsen virtueel op bezoek bij Rotary het Westland

Jeroen Kunstman 10 september 2020

Op 10 september 2020 hielden we een zeer speciale clubbijeenkomst. Hiervoor waren een groot aantal gasten uitgenodigd, met als doel kennis te maken met onze club. Meer dan twintig niet-leden sloten aan, genoten van borrel en lunch en vooral van onze bijzondere spreker: Charles Groenhuijsen.

Hij kon door de covid-19 crisis helaas niet zelf aanwezig zijn en hield daarom zijn verhaal over de komende Amerikaanse verkiezingen via een live zoomverbinding: een primeur voor onze club! Charles Groenhuijsen – bekend journalist en jarenlang woonachting in de Verenigde Staten – gaf een verhelderende inkijk in de verkiezingsstrijd, wat hem betreft de spannendste van de afgelopen jaren.

Meer foto’s: klik hier