© 2024 Rotary in Nederland.
Alle rechten voorbehouden.

29 juni 2022: Geert van Dorp erelid

29 juni 2022: Erelidmaatschap Geert van Dorp

Na 42 jaar heeft Geert van Dorp zich genoodzaakt gezien zijn lidmaatschap van onze mede door hem opgerichte club op te zeggen. Geert is dus wat zo mooi heet een charter-lid, betrokken bij de uitreiking van het charter van Rotary aan onze club.

Geert was overigens ook decennia lang onze penningmeester. En ook blijft hij in onze herinnering als kapitein van het mooiste schip van onze eigen Kaag op eigen Kiel – vloot, waarvan hij ook lang de organisatie heeft gedaan.

De club heeft besloten Geert erelid te maken. We zijn daar erg trots op.

Geert, en ook echtgenote Eelkje, heel veel dank voor wat je voor onze club hebt betekend. Wij wensen jullie alle goeds toe.

Afbeelding met persoon

Automatisch gegenereerde beschrijving