© 2024 Rotary in Nederland.
Alle rechten voorbehouden.

1 september 2012: Weer brons voor roeiploeg Rotaryclub Noordwijk en Omstreken

1 september 2012: Brons voor roeiploeg Rotaryclub Noordwijk en Omstreken

Weer brons voor Rotaryclub Noordwijk en Omstreken bij door onze moederclub georganiseerde roeiwedstrijden ten behoeve van de Dirk Kuyt Foundation in Katwijk.

De Dirk Kuyt Foundation steunt en organiseert sportevenementen voor mensen met een beperking. De stichting bestaat sinds 2006, dankzij Dirk Kuijt, die zijn bekendheid graag met volle overtuiging wil inzetten voor de G-sport. Dankzij de G-sport kunnen ook mensen met een beperking sporten, wat goed is voor hun gezondheid en hun sociale leven. De ontwikkeling van deze tak van sport is in volle gang, mede door de actieve medewerking van de Dirk Kuyt Foundation.

http://www.rotary.nl/noordwijkeo/rotary_startpagina.nieuw.doc/rotary_startpagina.nieuw-1.jpg

Brute dommekrachten: Robert, Cees, Martin en Arjan; met vileine 2e Stuurman Piet (stuurde tot tegen diskwalificatieniveau aan). 1e Stuurman EJ en Captain Nico moesten voortijdig vertrekken. EJ wegens huwelijk (van een ander) en Nico wegens betaald werk elders.

40 roeiteams:

http://www.rotary.nl/noordwijkeo/rotary_startpagina.nieuw.doc/rotary_startpagina.nieuw-2.jpg

Laatste goed bedoelde adviezen van de chemicus van onze club.....(nadien bleek dat zijn eigen ploeg nog betere “adviezen” had gehad, want die werd eerste):

roeien 2012 chemie.jpg

De eerste heat….daar gaat ons team, iedereen direct ver achter zich latend:

roeien 2012 alleen.jpg

Spanning bij het wachten voor de volgende heat:

roeien 2012 spanning.jpg

Clublid Arjan had met zijn bedrijf maar liefst twee boten, die uitsluitend door de inzet van notabene zijn eigen vrouw en zoon (als stuurman) naar een mooie positie in de kwartfinales geroeid konden worden…

roeien 2012 birgittha.jpg

En daar gaan er weer vier:

roeien 2012 impressie.jpg

Onze dochterclub (zie foto hieronder) en moederclub vielen buiten de prijzen:

In 2010, de vorige keer, ook al brons:

http://www.rotary.nl/noordwijkeo/rotary_startpagina.nieuw.doc/rotary_startpagina.nieuw-3.jpg