© 2024 Rotary in Nederland.
Alle rechten voorbehouden.

18 juni 2014: Ouder Spruit Avond 2014

18 juni 2014: Ouder – spruit avond. De pica’s

Weer een wervelende avond.

Onze clubgenoten met kiddo’s, neven, nichten, en vriendjes van kiddo’s, neven, nichten. Eerst gezamenlijk voetbal kijkend (Nederland- Australië: 3-2) en daarna horen hoe Arko van Brakel (oprichter provider Euronet, thans directeur van de Baak in Noordwijk) zijn boeiende visie gaf op de economische ontwikkelingen in de wereld. En dat alles in ons eigen clubhonk Huis ter Duin onder leiding van onze clubgenoot Hans de Boer.

(Hans de Boer aan het woord)

(Arko van Brakel aan het woord)

(Meike van der Lippe, dochter van clublid Jo aan het werk, in het kader van het Schilderfestival Noordwijk)

Deppe Pica’s (©):

(Hans en Arko)

(Arko van Brakel)

(de wedstrijd)

(Onze give-away)

http://www.afriendlyletter.com/horizontal-line-blue.jpg

Ondertussen op de Grent: